Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem csak laza kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem csak laza kapcsolat kellene?

Figyelt kérdés

28 vagyok, magas, jóképű... Még sosem csináltam ilyet, eddig "jókisfiú" voltam normális kapcsolatokkal, de most csak szexet szeretnék. Bulikba ritkán járok, meg ott a lányok szerintem tőlem kapcsolatot akarnának, rendes srác vagyok, egy éjszaka után azt hinnék, h. járunk.

Csinos, szép, és tudom, h. hülyén hangzik, de nem r. bancokat keresek. Hol találhatnék partnert?


2012. okt. 24. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Az élet nagy kérdései....

(itt is akár egyébként)

2012. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Leírod hogy csak szex érdekel..utána meg hogy nem ribancokat keresel. akkor mégis kikkel akarsz csak szexelni? apácákkal?
2012. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdekes
2012. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj..de sztem rohadt egoista vagy,nekem ilyen faszi nem kéne..

Egyébként meg pont,hogy buliba tudsz olyan csajokat felszedni,akiket akár még aznap megd*ghatsz,és az életbe nem keresnek téged..ezt onnan tudom,h én is így állok hozzá...bár nekem te nem kellenél :D

2012. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egoista? Ezt miből szűrted le?!
2012. okt. 25. 14:34
 6/10 anonim ***** válasza:
4.válaszoló, csak gratulálni tudok, én is így állok hozzá...:D hát ügyes vagy
2012. okt. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lila nyuszi ***** válasza:

Bár bocs, de buliba pont, hogy nem komoly kapcsolatot keresni mennek. Milyen ostoba már akinek ennyi egy kapcsolat?


21/N

2012. okt. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező!!4-esel ne kezdj,mert az egy ribanc!Érdekes hogy nem kell neki egoista,amikor az ilyen nők az egoista palikat szeretik.
2012. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tejóisten...

nem vagyok ribanc,csupán azt cáfoltam,hogy buliba a csajok komoly kapcsolat keresése céljából járnak..mármint,h ott akit összeszedhettek,komolyat akar..


mégegyszer megismétlem,hogy nem vagyok ribanc..csak szükségem van a szexre..sajnos olyan pasival mostanában nem találkoztam,akivel működne egy hosszútávú kapcsolat...akkor addig ne is szexeljek,mert akkor már ribanc vagyok vagy miiiii????? bezzeg a kérdezőt senki nem fikázta,hogy mi a célja..

2012. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Összevissza kefélsz és nem vagy ribanc?Akkor Te minek neveznéd magad?Jól írtad,ha téged szed föl,akkor ne számítson komolyra.

Lenne neked komoly kapcsolatod,csak neked könnyebb összevissza kefélned.Sok férfi kibírja szex nélkül,sőt sok nő is kívánja a szexet úgy hogy nincs senkije,még sem dugatja meg magát az első szembejövővel.

,,Nem vagyok ribanc" pff

2012. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!