Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nehezen kezdek bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nehezen kezdek bele egy kapcsolatba vagy ez a normális?

Figyelt kérdés

Számomra az elképzelhetetlen, hogy mondjuk egyszer beszélek egy sráccal, aztán máris járunk. Még akkor sem, ha elsőre nagyon lenyűgöz, mert ki tudja, hogy valójában milyen. Szeretem jól megismerni a másikat és csak aztán lehet szó többről, ha jól kijövünk. Először csak barátkozni szeretek.

Szerintem, ha nem ugorna bele mindenki olyan hamar egy kapcsolatba, akkor kevesebb konfliktus lenne.



2012. okt. 23. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszer kell beszélni, hanem sokszor és sokat.
2012. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen normális bár férfi részről meg nem kívánatos jelleme a nőknek. Megérthető, fert félnek, beszarik, tartanak tőle,hogy jól megtépnék őket a palik. Pedig 10 ből csak maximum egy csinálna ilyet valük. Az a baj, hogy ha túl távolságtartó a lány, ha túlságosan kéreti magát, akkor sok fickó ezt úgy veszi, hogy érdektelen vagy, nem is kellesz nekem! Nem nyüstetlek, ami nem megy, azt hagyni kell a fenébe. Ha szimpatikus valaki, akkor azt azért jelezd lágyan, de egyértelműen, és úgy haverkondj, beszélgess vele, hogy olajozottan mehessen minden tovább. Az rendben van,hogy nem pakolja szét a patáit a lány neki rögtön az első alkalommal, pont ezért nem nevezhető kur-véáé-nak.
2012. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!