Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miben más ha egy ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miben más ha egy ismerős lányt láttok fehérnemüben?

Figyelt kérdés
Mint ha egy idegent látnátok? Akár személyesen vagy akár képen. Min változtat az hogy ismeritek?
2012. okt. 25. 08:28
 1/7 ASOT ***** válasza:

Az attól függ, hogy tetszik e egyáltalán mint nő.

Ha nem izgatott soha, és soha nem voltam arra kíváncsi h milyen lehet fehérneműben, akkor na bumm látom fehérneműben is ami majdnem bikini.


Ha sosem volt az ideálom sosem tetszett akkor tökmindegy.

2012. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat ha tetszik a no hm akkor fantazia be indul bar ha tell csak baratno semmi mas akkor meg nem akciozom ennyi :D 24 F
2012. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig van egy varázsa ennek hogy ismered-e a lányt vagy nem. De csak akkor ha nem olyan ribi hogy 1 szál melltartó bugyival van tele a facebookja mert akkor már nem izgalmas.
2012. okt. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmiben. Számomra legalábbis semmiben nem más. Ha ismerem, esetleg jóban is vagyunk és meglátom fehérneműben, akkor is az fordul meg a fejemben mintha idegent látnék (persze csak ha jó csaj): Ejj de megd.gnám... Mondjuk ez általában össze is szokott jönni, ha nem barátról van szó... :D
2012. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már régóta szeretném így vagy teljesen ruha nélkül látni, az egészen más, mintha egy idegen lenne.

Az is egészen más, amikor néhány randi után viszem ágyba a lányt, vagy több hónapos, esetleg több éves ismeretség után.

2012. okt. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezt a fehérneműs szégyenlősséget. Olyan, mintha bikini lenne rajta. A bikini és a fehérnemű olyan, mint a házasság, és a melegházasság. Ugyan az a kettő, mégis csak az egyik a nyilvánosan elfogadott.
2012. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az idegent észre sem veszem, a csapból is alulöltözött nők folynak lassan, magas már ehhez az ingerküszöböm.


Az ismerős más, ismerem a gondolatait, a stílusát... nem tudom pontosan megfogalmazni, de még akkor is perverz örömet okoz, ha nem az esetem amúgy.


22/F

2012. okt. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!