Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedés facebookon?

Ismerkedés facebookon?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok csak úgy bejelölgetni szimpatikus embereket, ha ismerkedni akartok? Mennyire gáz, ha van közös ismerősötök? Ha az illető visszajelöl, mit mondasz a közös ismerősnek?

2012. okt. 21. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoktam.Néha van közös ismerős.De őt nem igen hozom fel
2012. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ritkán, de én általában nem szeretek ismeretlen embereket bejelölni vagy visszajelölni. Ha van közös ismerős akkor biztos, hogy nem jelölöm be. Lehet Facen ismerkedni, de sztem élőben jobb :)


18/F

2012. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első, neked a közös ismerősök nem szokták megkérdezni, honnan ismeritek egymást?
2012. okt. 21. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm nem is egy, aki a Facebookon ismerkedett meg a szerelmével...és csak úgy ráírtak, mint egy társkeresőben. :)
2012. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!:) De mondom, elsősorban az érdekel, hogy hogy kezelitek az ismerősöket... Erre lennék kíváncsi... Mert van egy barátom, akinek szerintem tetszem. Én nem akarok tőle semmit, örülnék, ha megmaradnánk barátoknak. Viszont van egy csomó helyes ismerőse, és nem tudom, mennyire lenne vele kics.szés... Értitek.
2012. okt. 21. 13:29
 6/6 anonim válasza:

nekem van összesen 12 ismerősöm(több nem is kell)

de őket legalább személyesen ismerem.Én még soha nem ismerkedtem facebook-ón (hm....talán elkéne kezdeni új ismerősöket szerezni)

17f

2013. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!