Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele lehet halni a féltékenysé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet halni a féltékenységbe?

Figyelt kérdés

Nem bírok magammal, majd 2hete csak idegeskedem!

Alig eszem, a családommal alig beszélek, csak be vagyok zárkózva és idegeskedem hogy nem engem szeret!

Nyugtatózom magam... az se segít!

Túl akarom magam tenni rajta! De nem megy!

Valami értelmes és jó tanácsot elfogadnék!

Mindig csak rá gondolok hol lehet, mit csinál, kivel..

Belefogok halni?:( Bár ne ismertem volna meg! :((


20/F



2012. okt. 25. 08:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sűrgősen menj el orvoshoz!!!
2012. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Annyira ráérsz,sok időd van.Gondolom nem dolgozol és nem tanulsz.Ha tanulnál és dolgoznál napi 8 órát,hidd el kedved nem lenne holmi féltékenységed rágódni .


Szedd

Össze

Magad!!!!!


Sport,haverok és pszichológus ha nem dolgozol ésnem is tanulsz.


Vagy pedig legyél férfi és hívd fel telefonon és mond el neki az érzéseid, hogy hiányzik, hogy félted.

2012. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jelenleg még tanulok.

De így is túl sok az időm.

Haverjaimra még ilyenkor sem számíthatok!

És nap mint nap elmondom neki mit jelent számomra!

De mégis tudom hogy beszél másokkal.Olyanokkal akikkel nem kellene! És ebbe fogok belehalni.:( A közeli hozzátartozóitól nem féltem! Csak azoktól akikről tudom hogy milyenek, és könnyen elcsábíthatják.. Nem vagyunk együtt!! De sokat jelent ő számomra de nagyon sokat!

Ő nyugtat engem hogy nem, nem csinál hülyeséget! De nekem ez még sem elég..:(

2012. okt. 25. 08:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kiadod magad, és mindennap szerelmet vallasz neki, ki fog belőled ábrándulni. Legyen tartásod, hogy megbecsüljön!
2012. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Olyan jó lenne ha minden a régi lenne.:(

Miért hagyta az Isten hogy megismerjem?:(

2012. okt. 25. 09:14
 6/15 anonim ***** válasza:
várj akkor nem is a barátnőd?
2012. okt. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

+1


csak én mára átvészeltem ezt az egészet. 3-4 év kellett hozzá.


+ sose lettem többet az az ember aki azelőtt voltam.

2012. okt. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem a barátnőm!:(

3-4 év? Én addig nem bírom ki..

Én már most sem vagyok ugyan az az ember!

A barátaim szomorúan nézik végig ahogy egyre jobban csak eltűnik a régi énem!:(

2012. okt. 25. 09:23
 9/15 anonim ***** válasza:

szomorúan?


Én pl. mindig elhessegettem őket, nem mentem velük sehova, hivatkozván nincs kedvem, szarul vagyok stb. Az lett a vége, hogy 1! barátom maradt régről! Olyan aki így is kérdez ezt-azt. Többiek mind megunták, hogy sose megyek át hozzájuk, nem megyünk ide-oda stb.

2012. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Van több jó hírem is:

Aki szerelmes, az boldog, 3 méterrel a föld felett lebeg, stb., de semmiképp nem akar meghalni és nem nyugtatózza magát. Tehát te nem vagy szerelmes. Innentől kezdve nem kell belehalnod semmibe.

Másrészt a szerelem vak, ha tényleg rosszat csinálna a lány, azt sem vennéd észre, ha szerelmes lennél. De mivel nem vagy, még azt is látod, ami nincs is.

Harmadrészt a szeretet önzetlen, nem vár viszonzást, még viszontszeretést sem.

Negyedrészt a féltékenység a saját önbizalomhiányod miatt van, soha nem a másik idézi elő. Viszont remekül el lehet riasztani vele a másikat, mert senkinek nincs szüksége egy pszichopatára, aki ráadásul nyakalja a gyógyszert.

2012. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!