Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele lehet halni a féltékenysé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet halni a féltékenységbe?

Figyelt kérdés

Nem bírok magammal, majd 2hete csak idegeskedem!

Alig eszem, a családommal alig beszélek, csak be vagyok zárkózva és idegeskedem hogy nem engem szeret!

Nyugtatózom magam... az se segít!

Túl akarom magam tenni rajta! De nem megy!

Valami értelmes és jó tanácsot elfogadnék!

Mindig csak rá gondolok hol lehet, mit csinál, kivel..

Belefogok halni?:( Bár ne ismertem volna meg! :((


20/F



2012. okt. 25. 08:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, nem fogsz belehalni :). Cserébe, mivel megölni nem fog, majd megerősít ez a helyzet. A nyugtatókat én elfelejteném a helyedben, helyette keresnék valami elfoglaltságot, ami nem enged ezen gondolkodni. Azoktól a frissen szakítás után álló nőktől borulok ki mindig, akik ilyenkor otthon bőgnek a srác facebook képei előtt és meg akarnak halni.


Kapd szépen össze magad, menj el mozogni, sportolni. Kezdj el kipróbálgatni dolgokat a szabadidődben. A lényeg, hogy találj valamit, ami érdekel és ne hagyj magadnak időt ezen rádódni. Pár hét múlva már sokkal jobban fogod érezni magad, hidd el.

2012. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A legrosszabb, voltam dokinál a panaszaimmal. Mármint ez miatt magasvérnyomás, szapora szívverés! Elküldtek kivizsgálásra....

Ennyire kivagyok, hogy még iskolába sem tudtam menni, csak itthon reszketek, és fekszem.

Megpróbálok a talpamra állni, de félek nem fog menni.:(

2012. okt. 25. 14:16
 13/15 TOMAtm ***** válasza:
megoldás :vodka+őszilé+kurasszó
2012. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az sem megy! Berúgok, akkor is csak érte sírok, mint egy óvodás... :S
2012. okt. 28. 10:22
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, a berúgás szerintem sem a legfaszább, mert másnaposan még szarabb a világ; én legalábbis sokszorosan magamba zuhanok másnap.
2012. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!