Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Addig, amíg nincs saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Addig, amíg nincs saját egzisztenciája az embernek, úgy jár a legjobban, ha prostituáltakhoz jár?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 12:57
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
Sztem sokan azt az extrák közé teszik, az árak változóak, de óránként 15 körül van +- pár ezer. (konkrét példaként van ahol fél óra 10, egész 12, mindennel egész-tehát csók is 18)
2012. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Attól függ, vidéken vagy Pesten?


De miért akarsz csókot? Nem csókolóztál eddig még senkivel?

2012. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Bingó.
2012. okt. 25. 22:48
 24/37 anonim ***** válasza:

Hát ha így állunk, akkor az szerintem +2 ezer, de van, akinek alapból benne van az árképzésében.


Honnan vagy? Van pár város, ahonnan ismerek megbízható jó csajokat.

2012. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
En fizetnek azert pluszba h biztos ne legyen csok, azt inkabb tartogasd tenyleg annak akit szeretsz, a szex az nem annyira lenyeg
2015. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit hülye vagy... én is 23 voltam és még nem voltam nővel.

Ide ki is írtam 2 éve egy ilyen választ, aztán kb. utána szinte egyből megismerkedtem egy lánnyal és pár hónap múlva már le is feküdtünk és nagyon jó volt mindkettőnknek.

Egyébként ne hidd, hogy akörül forog minden, inkább először próbálj meg lány barátot/barátokat szerezni és majd alakul valami. Ha nincs senki, akkor nem lesz holnap.


A prosti nem megoldás, én is voltam előtte többször is. Az egy semmi. Azért pénzt adni... inkább azért adnék hogy megöleljen valaki vagy úgy nézzünk végig egy filmet vagy ilyesmi. De az, hogy bedugod a farkad valahova meg fogdosod és közben ott a tudat, hogy vajon elkapsz-e valamit és te vagy a 9999-ik senki az életében. Nem te használod ki őt, hanem ő téged. Légy már észnél és menj társaságba!

25/F

2015. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Akkor lelkileg nagyon defektes vagy, nem csoda, ha nincs barátnőd, nem az anyagiak miatt.
2015. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, azért látszik, hogy a pretencióid a műkörmös plázás csajok felé hajlik.

De: szerényebb csajként is azt mondom, hogy ha nincs lakásod, akkor is meg kell oldani valahol a szexeléseket, nem lehet mindig dugiban a szüleid ágyában, vagy a szomszéd szobában, az autóban pedig nincs elég hely az akrobatikázáshoz, mert hát a pasik álma, hogy ne csak misszionárus legyen, hanem a csaj legyen olyan r..bancos :D

2015. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
77%
5ezret sajnálsz pszichológusra, de prostira kiadnád ennek a 3x-osát is :D Gratulálok a logikádhoz, ne szaporodj kérlek, elég h.lye él már.
2015. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Minek van ez kiemelve? Tök régi kérdés, azóta már lehet felesége és gyerekei vannak a kérdezőnek.
2016. ápr. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!