Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Addig, amíg nincs saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Addig, amíg nincs saját egzisztenciája az embernek, úgy jár a legjobban, ha prostituáltakhoz jár?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 12:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
#30 hát azért remélem hogy gyerekei sincsenek :) akinek csak azért kell csaj mert "tele vannak a golyói" az tényleg ne dugjon, mert szerintem a védekezéshez is hülye.
2016. ápr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem gimiben majd egyetemen olyan párom volt aki szintén tanult. Egzisztencia nuku. Utána munkahelyen ismertem meg a férjem. Ugyanott tartott az életbe ahol én ill nekem már volt kocsim. Mielőtt valaki a szememre vetné nem vagyok se penészvirág se bulipitsa. Én inkább a sporttal (versenyszerűen) meg a hagyományőrzéssel ill a tanszéki munkával foglaltam le magam. Jól is nézek ki, ill arcmodellnek szeretett volna fotózni pár fotós.


De ami a lényeg, egy ilyen nyávogó a barátnőt a pénzzel azonosító és a szexet ilyen megvető módon használó pasi mint a kérdező, nekem az életben nem kéne. Még csak 23, de feladja. Ha annyira fontos a szex az miért nem számít kivel? Ja persze, elfelejtettem ha a ...... feláll az ész megáll. Igénytelen, gyenge jellem. Így nem is értem miért hiszi azt, hogy az anyagiak miatt nincs barátnő. Nem amiatt. Én is jobban keresek a férjemnél, akkor a kérdező világában gondolom megáll a tudomány hisz akkor miért lennék vele. Error

Ha ennyire ráér valaki az önsajnáltatásra és ez neki a megoldás az azt jelenti, hogy az élet még nem törölte fel vele a padlót.

2016. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Érdekes, de minden nő a pénztárcádat nézi egyből, nyíltan vagy sunyin.
2016. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Nem minden nő.
2016. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Na, voltál prostinál az elmúlt években?
2016. máj. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

A prosti sok szempontból jobb. Fizetsz neki, ő meg csinálja azt, amit mondasz, nem húzogathatja a száját, mert különben nincs lóvé. Ha meg csajozol, annak a pénznek a többszörösét ölöd bele olyasmibe, amiből nagy valószínűséggel nem lesz se kapcsolat, se szex, plusz még rengeteg időt is elvesz.

Ár-érték arányban a prosti jobb választás. 13:04 meg kapta helyből a mínuszt.

2016. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Én is prostival vesztettem el a szüzességem 23 évesen. Életem legjobb döntése volt. Eleve egy kellemes, izgalmas élmény volt, meg a jeget is megtörte, utána sokkal lazább voltam a nőkkel, egy-kettőre lett is csajom.


Ne halgass a károgókra, beszólógatókra!

Nem is tudom, milyen lelkivilága van annak, aki kicikiz ezért, meg beszólógat. Mindig lesz az életben, aki megmondja neked, hogy hogyan kéne élned, mit kéne tenned, mit kéne gondolnod, hogyan kéne helyesen csinálnod, meg egyébként is miért vagy egy szardarab. Ne halgass ezekre a trollokra, Dunát lehetne rekeszteni ezekkel. Tedd azt, ami szerintemd neked a legjobb. Elakadás esetén sokszor működik, ha vmi drasztikusat lépsz.


Nekem bejött, remélem neked is be fog.

2016. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!