Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy srácnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy srácnak van saját lakása, ami lepukkant, az mennyire zavar titeket?

Figyelt kérdés

Nagy rumli van viszont ma takarítottam. De sajnos nem tudok alaposan takarítani.

Ma fog jönni a barátnőm először hozzám (még csak egy hete vagyunk együtt). Nagyon izgulok.



2012. okt. 22. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félned, én tavaly költöztem be nagyim lakásába, nagyon le van lakva 15 éve nem volt festés ott a vakolat omladozott a parketta meg a járólap fos volt, a fürdőszobáról meg a wc-ről nem is beszélek. Én is hoztam már ide lányt a jelenlegi barátnőmet mi már 1 hónapja együtt voltunk amikor áthívtam magamhoz, és nem nézett le engem. Ha szeret téged nyilván nem lesz lenéző, és kitudja egyszer majd úgy rendbe hozzátok ketten hogy az álmaid otthonát fogod megkapni. Enyém már félkészen van a barátnőmmel fél éve lakunk itt együtt és már elég jó kis konyhát meg fürdőszobát dobtunk össze :)
2012. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"De sajnos nem tudok alaposan takarítani."


MERT? Ennyire korlátolt vagy??

2012. okt. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
job mintha valaki az alkohlista apjánál lakik.
2012. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jobb mintha valaki az alkoholista, ex-boxokló, alkoholista, folyton üvöltöző apjánál lakik.
2012. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!