Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: Mit gondoltok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Mit gondoltok arról a fiúról aki a buszon ezt a számot hallgatja? (véletlen még ti is meghalljátok) F/22

2012. okt. 25. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem se jó szám!

Nem gondolok semmit,mert ebből nem lehet semmit megmondani..

É ilyeneket hallgatok : http://www.youtube.com/watch?v=Z-zL_paDVTc&feature=list_othe..

2012. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Fejbőrt hallgatok a buszon! És akkor mi van? Ki nem sz@rja le, hogy mi szól a füledben?! Mit vársz, majd odamegy egy csaj, hogy "jajj, de cukiii"? Nem így kell csajozni öcsi!
2012. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válaszom: nem nagyon érdekelne, hogy ilyen számot hallgat, ezért nem gondolnék róla semmit. Edward Mayával egyébként nincs nagyon problémám.:) plusz van 1-2 haverom, akik folyton ilyesmi számokat linkelgetnek nekem fb-n szóval ezért végképp nem lenne ezzel a számmal problémám.

Egyik barátom még ilyet is hallgat: http://www.youtube.com/watch?v=_oMTsgyX4Ig de őt úgy képzeljétek el, hogy a gimiben ő a 'menő'srác, és még ő is hallgat ilyeneket.

Múltkor mentem az utcán és egy fickó jött velem szemben biciklivel, közben ment a telefonján hangosan a zene és énekelte hozzá ezt: http://www.youtube.com/watch?v=EgT_us6AsDg alig bírtam visszatartani a röhögést, mert vicces volt.:D de megmondom őszintén, hogy róla sem gondolok többet, tetszik neki ez a szám és kész.:)

2012. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azt, hogy még egy pasi, akinél keményebb zenét hallgatok... :D

17/L

2012. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ne köss bele , ha azt mondják, hogy gáz, te kérdeztél ők csak válaszolnak. Azt meg főként ne kérdezd, hogy miért gáz, mert ezt kb olyan lenne szavakba önteni, mint azt hogy milyen ízű a víz. Egy szó mint száz, ahány ember annyi ízlés.
2012. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2012. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Azért, mert ízléstől függ és nekem nem tetszik. Leírtam már tömören nem tudod értelmezni? Te kérdeztél én válaszoltam. nem rosszból írtam, csak szerintem gáz.. jah bocs nem csak szerintem, hanem rajtam kívül még sokaknak ez a véleménye. És te vagy beteg. Tudod nagyon jól, hogy milyen válaszok érkeznek majd és te ide jössz kötekedni. Az meg már nem érdekel ki milyen zenét hallgat, mert mindenkinek más az ízlése. Alapból nem kötök bele senkibe.. csak a kérdésre válaszoltam. Ennyi.
2012. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!