Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai világ. Fészbúk!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világ. Fészbúk!?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

15-20körüli lányokhoz intézném kérdésem :)


Az a kérdésem, hogyha látásból ismerek egy lányt (pl. suli) de még soha az életbe nem beszéltem vele 1 szót sem, és bejelölöm facebookon ismerősnek , és a lány visszaigazol az jelent vmit ? Jó most biztos kapom az offokat csak érdekelne, hogy azért igazolnak ezek a lányok vissza mert látásból ismernek így a facebook belefér nekik, vagy más miatt ? Pl. helyesnek tartanak és esetleg várnák, hogy rájuk írjak, vagy odamenjek élőbe is?

Ismerek olyan lányt, 20évest aki még a saját osztálytársát sem igazolta vissza facebookon, mondván nem ismeri, meg sosem beszéltek ... Volt aki nem is igazolt vissza, 10ből mondjuk 3-4 akik aktívak facen de nem igazoltak vissza már 1 hete kb. Nyílván ezt most így nehéz megmondani, hogy vajon ki az akinek belefér a 'látásból ismerem' kategóriába a facebook, és vajon ki az aki esetleg helyesnek tart és megismerne. De azért érdekelnének vélemények, hogy ki mit gondol erről? Esetleg gáznak tartjátok ezt a jelölgetős , ráírós témát ha a suliba úgy is látjuk egymást , és ott meg nem merem megszólítani őket? Ez utóbbi tudom, hogy gáz csak ezek a lányok mindig csoportba vannak, félek hogy odamennék hogy szia peti vagyok a C-ből és kiröhögnének joggal, mert ez ultra gáz...S a lány is röhögne, még ha cukinak is tartana vagy ilyesmi, mert társaságban megváltoznak, és a bnőik előtt nem mernék felvenni a cipőt meg zavarba jönnének (láttam pár srácot befürödni így) és én nem akarok, félek a kudarctól.. Ha egyedül lenne meg merném szólítani, de sosincs így. (Ezért gondoltam facebookra). Suli után meg mindenki pucol amerre lát,ezek a lányok persze csoportba, és énis haverjaimmal vagyok... És a maximum messziről látom, talán rámnéz, de félek hogy csak azért mondván én 'mit nézem' őt... Pedig nem feltűnően nézem :S


17F



2012. okt. 25. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem olvastam végig... de remélem van különbség egy 15 és egy 20-21 éves félszbúkozási szokásai között o.O Amúgy menj oda, beszélgess vele, és látod, hogy szimpatikus vagy-e. Ha nem, akkor b@sztad, ha igen, akkor lehet udvarolni.

F17

2012. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég fura ez a mai világ. Sokszor már meg is szűnnek a találkozások,a telefonbeszélgetések,mert hát ott van a facebook. Többféle ember van:

-az aki csak azt jelöl be akit látásból vagy "hallásból" ismer;

-az aki csak azt jelöl be,akire még 10-20 év múlva is akar emlékezni (vagyis akivel jóba van,beszélőviszonyba van,nem olyan "hogy láttam a folyosón egyszer,akkor most ismerem);

-és az aki azzal menőzik,hogy több száz,ezer ismerőse van fb-on,direkt gyűjtögeti az ismerősöket.

Szóval nem tudom milyen az a lány,nem biztos tetszel neki,ki tudja.

2012. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hihetetlen mennyit filózol ezen... Vannak, akik ritkábban kerülnek gép elé, így nem jelölnek egyből vissza. Vannak, akik valóban csak akkor jelölnek vissza, ha már személyesen is ismernek valamennyire(bár szerintem ez a tizenévesek között eléggé ritka, általában elég ha látásból ismernek). Én például mindig visszajelölök, ha iskolámból ír valaki, de nem jelent semmit, nem kell belemagyarázni semmit.

Egyébként ha tényleg ilyen kis önbizalomhiányos vagy, akkor nem gáz, legalább máshol próbálkozol. :) Mondjuk én nekem személy szerint hidegrázásom van már a facebooktól és a procedúrától, ahogy néhány srác próbál becserkészni. Bejelöl--> ír, hogy "Jajj, szia, ugye nem baj hogy bejelöltelek; láttalak a suliban stb..."; de valakinek bejön. Azaz ha te tetszel neki, akkor mindegy, hogy hogy írsz rá, úgyis nyitott lesz :) Sok sikert! És elnézést, ha valahol zavaros voltam, gyorsan írtam. 16/L

2012. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, de már 5 éve használom a Facebookot. Kapcsolattartásra és nem új kapcsolatok létesítésére használom. Nekem is vannak az ismerőseim között olyanok, akik a volt gimimbe jártak és nem velem egy osztályba, fiatalabbak, idősebbek is. Viszont az, hogy őket visszajelöltem, még nagyon nem azt jelenti, hogy tetszettek, stb. Mondjuk olyanokat nem jelölök vissza, akiket csak látásból ismerek és még soha nem beszéltünk...
2012. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!