Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van több esélye, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van több esélye, egy vékony csúgya, vagy egy duci szép lánynak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, összességében milyen.

(Bár én akkoris a szép ducira szavazok.)

2012. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Miért adott, hogy egy vékony lány csúnya (nálad csúgya) egy duci (gondolom testtömegindex valahol a fellegekben, de minimum 23 felett) pedig szép? Én arányosan vagyok vékony, nem azért hordok farmert hogy valami összetartson, és ülőhelyzetben, előrehajolva sem redőzik a háj rajtam, míg a kövéreken álló helyzetben is. Ez nagyon provokatív kérdés számomra. A kövérség ajnározóinak pedig szájbarágós. Amúgy pedig a férfi ízlésétől is függ. Nem mehetsz oda hozzá, hogy bocs ne a vékony lánnyal kezdj ki helyettem, mert a gyakorikerdesek.hu-n egy nem reprezentatív felmérés keretében akkor rosszul döntesz. A vékony ellenfélről rajtad kívül mondta még valaki, hogy csúnya? Amúgy szerintem egy vékony embernek nehezebb csúnyának lennie, hiszen látszik a testkontúrja, ami szerintem vonzó, több mindenfélét vehet fel, nem kell annyira görcsölnie.
2013. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!