Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj, ha egy kicsit duci létemre vékony bulizós csajokra bukok?

Figyelt kérdés
Valahogy nekem egyáltalán nem jönnek be nekem a teltebb nők hiába mondják azt, hogy van mit fogni rajta, de nekem ez nem jön be.
2010. jún. 8. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Öreg, miért lenne ez baj? :D , nem kell átlagosnak lenni, nem kell követni a tömeget.
2010. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Atya ég, mi hatására fogalmazódott meg benned ez a kérdés?:D

Ha a spagettit szereted, de azt mondják, hogy a töltött káposztát szeresd, akkor ezentúl a töltött káposztát fogod enni?

Ne foglalkozz mások véleményével, tedd azt, amit szeretsz. Ez esetben bukj arra, aki tetszik. :D

2010. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem baj,csak mondjuk szerintem nem fair olyat elvárni mástól amit magadtól nem vársz el. De egyébként osk nő van,aki a mackósabb férfiakat kedveli,úgyhogy gondnak nem gond.
2010. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem baj. Rengeteg előnye van a sovány csajoknak. Kevesebbet esznek, több marad neked. Könnyebb rájuk ruhát venni. Több helyed marad az ágyban stb.
2010. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, aki azt írtak, hogy ne várj el mástól olyat amit te sem teszel meg. Ehhez csak annyit tudnék még hozzá fűzni, hogy az ilyen lányok körében nehéz egy ducibb fiúnak érvényesülni. Tapasztalat. Ezek a vékony, party lányok tudják magukról, hogy bárkit megkaphatnak. Persze ha csúnya az arca akkor más a téma.
2010. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek nagy elvárásaim csak ilyen nők jönnek be nekem mindenkinek megvan a saját ízlése.
2010. jún. 8. 11:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nem baj, max pofára esel
2010. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy mindenkinek megvan a maga ízlése. Neked a vékony lányok jönnek be. Ennyi! Biztos lesz köztük aki a macisabb pasikat szereti és probléma megoldva.

20L

2010. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
185 cm vagyok és 95 kg nem hinném, hogy a mackó kategóriába tartoznék, mivel akkor alacsonyabbnak kéne lennem.
2010. jún. 8. 12:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor baj, ha te meg nem jössz be nekik.
2010. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!