Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket érdekel, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket érdekel, hogyan öltözködik egy lány?

Figyelt kérdés
Miért? Kort is írjatok pls :)

2012. okt. 25. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%

Naná hogy érdekel. A kinézetele testileg az elsődleges, utána az öltözködése. Innet mérem fel ,hogy milyen pénzügyi helyzetben van, bemérem, hogy milyen az igényszintje, milyen fokon szar az izlése, vagy véletlenül mégis stílusos. Nálam sokat vet a latba, mert én is egy öltözködésmániás fickó vagyok, sokat adok az ilyenre, nőnél is elvárás nálam. Persze nem azt mondom,hogy mindig az über legdrágább exkluzív cuccokba tolja, de azért legyen minőségi normális testhezálló nőies, kevés színt tartalmazó ruhákban, legyen olyan aki kiemelkedik az átlag parasztok közül azért, ne legyen egy slamper háziasszony a fakanál mellett kinézetelű, mint akin a macska ellet kutya rágta ruhákban járó tarkabarka tárabáré csiricsáré.

Érdekel az is,hogy ne fiúsan öltözködjön, ne legyen semmi ilyen ostoba kinézetű stílusirányzatnak sem az agymosott rabja, ne legyen ilyen nyomi punk, rocker, rapper, deszkás, gotikus, slamper satöbbi... kategoira. Öltözzön a nő nőnek! Szeretem ha cicásan öltözködik, legyen szoknya rajta, női csizmák, testhezálló dzseki, ilyesmik, ezek tetszenek. Persze nem ezekre a nagyon rózsaszín miss pi-csa dögökre kell azért gondolni. De már biztos összeállt azért a kép.

Két dolog amit nem bánok ha nincs: Klappogós magassarkú csukája, attól idegbajt kapok, hiába szexi

Állati eredetű bőrből készült dzseki, attól meg undorodok, mert egy állattetem döglött bőrébe öltözködik, hiába néz ki jól egyébként.

Szeretem ha fekete, fehér, színekben vannak, esetleg piros, az is nagyon dögös. Az egyéb színeket útálom, az ilyen drapp, barna színeket minden nőn unom. Nekem azok nem tetszenek. A nők pirosban meg feketében a legszexibbek. Attól kész vagyok teljesen.

2012. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

# 11, ekkora primitív segget, mint te, ritkán látni :D

Van pofád ilyet leírni, hogy "átlag parasztok".. Süt a fennhéjázó sznob attitűd az egész írásodból, de helyesen egy mondatot sem tudsz leírni.

Az ilyeneket előbb-utóbb nagyon megverik ám az "átlag parasztok".. de rád is fér.

2012. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Köszöntem szépen, de tudod, ez olyan dolog, hogy akinek nem inge, az ne vegye magára. Magadról állítod be a szegénységi bizonyítvanyt, hogy az vagy, ha zavar. magadat tartod annak, ha ez zavar. Ez nem lett senkinek sem címezve, csak egy általánosítás. Nem az a lényege, már írtam,hogy a legexkluzívabb cuccokba legyen, csak ne legyen egy igénytelen krumpliszsákba öltözött szutyokvera. Ennyi. Nem kell túllihegni. nyugivan.....
2012. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Öreg, te annyira buta vagy, hogy arra nem találok szavakat.. tisztában vagy vele, hogy körülbelül egy 8 éves gyerek szintjén mozog a fogalmazási készséged és a helyesirásod? :D

Egyszerüen nem vagy képes értelmes mondatokat leirni :D

2012. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Te se 65%-os. Nálad még mindig jobban ír.
2012. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!