Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek többször is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többször is lehet szerelmesnek lenni életünk során?

Figyelt kérdés
Voltam már szerelmes, csalódással végződött, majd évekig tartó szenvedéssel. Azóta sok idő telt el, mégsem érzem azt, hogy még egyszer az életben képes leszek olyan szerelmet érezni, mint akkor. Más is van így ezzel?
2012. okt. 25. 21:39
1 2 3
 11/24 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
75%
Minden tökéletes volt, ha találkozom olyannal aki mellett máshogy érzem akkor örülök, de addig csak azért leszek valakivel mert jobb kettesben.
2012. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Igen, lehet és igen ez biztos, attól függetlenül, hogy nem mindenki így tapasztalja. Én tudom, mert másodjára vagyok igazán szerelmes. Amikor az első nagy szerelem véget ér, mindenki úgy érzi, hogy soha többé nem tud már úgy szeretni. Ez igaz is, mert minden szerelem más, mint az előző, de nem kevésbé intenzív érzés és nem kevésbé szerelem. Sőt, előfordulhat, mint ahogy nálam is előfordult, hogy ez a második szerelem már nem csalódást, hanem beteljesülést hoz az életünkbe. Csak esélyt kell neki adni.
2012. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kedves ASOT! Mélyen tisztelem a sok építő jellegű hozzászólásod! Örülök, hogy mindig megpróbálsz reális tanácsokat adni, de vannak dolgok az életben, amik bizony csak egyszer jönnek el. Sokan ezeket a pillanatokat elszalasztják és a tátongó űrt senki más nem tudja majd pótolni. Emberek vagyunk, sok mindenkit tudunk szeretni. Viszont átélni azt amikor tudod, hogy azért küldtek hozzád egy angyalt, hogy kihúzzon téged a pokolból, na ezt csak egyszer fogod. Ne szalasszuk el a pillanatot!
2012. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 ASOT ***** válasza:
100%

22:04-

Ebben a formában ahogy írtad így azért már egészen más.


Ez valóban pótlék, amíg nincs jobb. És ez már az embernek az elején eldöl h van aki csak erre kellk, aztán ha jön olyan akivel többet is eltud képzelni az ember, akkor otthagyja.

Ilyet sokan tesznek.


De ennek már nincs sok köze a kérdéshez...:)

2012. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 ASOT ***** válasza:

22:07-es.


Igen az első más az első szerelem azaz első.

De nem lehet mindig ezt nézni!

Mert akkor az ember sosem lesz boldog a párjával mert akkor csak ilyen mellékesként fog rá tekinteni ami valljuk be gusztustalan dolog mert az csak kihasználás!


De ez egy olyan dolog "az első" hogy ezt nem szabad egy új kapcsolatban sosem hangoztatni és elmondani h csak 1 igazi volt és több olyan nem lesz mert Az NEKED is rosszul esne.


Szóval ezt az embernek magában kell lezárnia!


És nem ahhoz hasonlítani a többit, meg abból kiindulni h neki olyan kell. Mert akkor megette a fene.

2012. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 ASOT ***** válasza:

mellékesen!

Ezzel nem értek egyet :)

"küldtek hozzád egy angyalt, hogy kihúzzon téged a pokolból, na ezt csak egyszer fogod."---> kerülhetsz te is és még nagyon sok ember mélypontra, hogy egyszer eljön egy olyan nő vagy férfi, aki a legmélyebb legrosszabb pontodból kihúz téged, egy angyali kéz mely ismét életet lehel beléd.

Szóval ilyen viszont nem csak 1 van.

2012. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
ASOT, Picit félreértettük egymást, nyilván mert nem jól fogalmaztam. Én nem az első szerelemre gondolok, az amúgy is vak (többnyire). Ezt magasabb érdemrendűnek nevezném, amire én gondolok. Nem találok rá jó szót, de mindenképp értékesebbnek és boldogabbnak titulálnám, mint az első szerelmet. Remélem érted mire gondolok! :)
2012. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 ASOT ***** válasza:
persze remélem senki nem sértődős az itt lévők közül :) nem bántásként írom a hülyeségeimet :)
2012. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 ASOT ***** válasza:

22:15.

Igen így azért már lényegesen más :)


Ez azért már ésszerűen hangzik, nem tündérmeseként.

2012. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Aki pozitívat akar hozzátenni a dolgokhoz, az sosem hátsó szándékkal teszi azt! :)
2012. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!