Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szégyenlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szégyenlem magam amiért így viselkedem néha.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és szűz és néha nagyon közönségesen és ribancosan viselkedem. Igazából félénk vagyok, de néha túlságosan is ribancosnak ítélnek meg. Nagyon szégyenlem magam. Mit csináljak? :'( Nagyon szégyen vagyok.

2012. okt. 26. 12:37
 1/6 anonim válasza:
18 évesen szűz ? SZŰZ ? HÁHÁHÁHÁHÁ
2012. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem illik 18 évesen szűz lenni, azt már legkésőbb 13 éves korodban el kellet volna veszítened! Szégyelld magad!
2012. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem is vagyok ribanc?
2012. okt. 26. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
NEM, miért lennél?? Ha össze vissza kefélnél a fél iskolával, akkor lennél ribanc? de így hogy?
2012. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a választ
2012. okt. 26. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Omoljon össze, aki lepontozott!!!
2012. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!