Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nyitott szemmel csókolózásról?

Figyelt kérdés

Fiúk ha ti nyitott szemmel csókoltok meg valakit az nállatok mit jelent?

Lányok ti mit gondoltok róla?


2012. okt. 26. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez akkora hülyeség h nyitott vagy csukot szem,de biztos én vagyok a hülye:)
2012. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég kiábránditó dolog ... :-/

19/L

2012. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így legalább nem ér meglepetésként ha elb*sz egy kamion.
2012. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt nyitva, amikor rém rosszul csókolt a pasi.
2012. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be... volt egy exem, neki mindig nyitva volt, és zavart. olyan mintha nem érdekelném, kilépne a szituból. abszolút vágylohasztó.
2012. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 4-sel , általában nekem is akkor volt nyitva a szemem ha nem volt annyira jó... Ha jó és élvezed akkor észre se veszed, automatikusan becsukod a szemed :D És az az igazi :D
2012. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyetlen egy esetben csókolóztam nyitott szemmel, de akkor sem végig. Amikor az udvaron csókolt meg, kistesóm pedig kint volt, és se előtte, se mások előtt nem szeretem csinálni, de előtte főleg nem, mert utána jön a "fujjj, ez nyálas", stb jelző :D És olyankor felé-felé tekintgettem, hogy néz-e.
2012. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nagyon illúzió romboló. én hülyét kapok tőle.
2012. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!