Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen szemét egy pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen szemét egy pasi?

Figyelt kérdés

A barátnőmet, aki szingli, összehoztunk egy másik barátunkkal, aki szintén szingli volt. Mindketten amolyan csöndesebbek, gátlásosabbak voltak, és egyikőlyüknek se volt még párja, ezért is hoztuk őket össze. A lány 20, a fiú 21. Együtt voltak kb. egy évig, mikor a srácról kiderült, hogy már több lánnyal is kavar, s mikor a barátnője számon kérte ezt rajta, közölte vele, hogy ő már többre vágyik és szakított is vele. A barátnőm pedig még mindig szerelmes és nem tudja elfelejteni ezt a rothadékot.

De eddig tényleg nem is csajozott, most meg már nem is tudom hány lánnyal kavar...


18/L



2012. okt. 26. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
egy nő is lehet simán ilyen szemét, hogy a kérdésre válaszoljak
2012. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Semmi,az ilyen lúzereknek csak azért kell csaj,h tapasztalatot szerezzenek. Gondolom,még nem volt senkije a srácnak,ezért hát kihasználta a helyzetet,de semmi többre nem kellett neki. Nem mindig a rendesnek látszó fiú a jó fiú.


Nem minden az aminek látszik...

2012. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyenek általában vérszemet kapnak:S
2012. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

" közölte vele, hogy ő már többre vágyik és szakított is vele."


Ez mit jelent pontosan? Ha azt, hogy a csaj ennyi idő alatt sem akart dugni vele, akkor maximálisan igaza van.

Mellesleg nem kéne beleavatkozni más életébe. Ha összeakarnak jönni, akkor összejönne. De rühellem az ilyen önjelölt kerítőket.

2012. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt szex is természetesen. Olyasmit mondott a srác, hogy tőbbre vágyik, élni akar, és hülyíteni a csajokat mert eddig ez kimaradt az életéből és vissza akar vágni a csajoknak... tényleg az ilyen srácokból lesznek legnagyobb görények?
2012. okt. 26. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát még nekem sem volt senkin, de biztos nem fogok így átváltozni, ha lesz végre valaki. Emberfüggő ez az egész. Most maximum támogatni tudod a barátnődet, mondjuk őt sem értem, hogy lehet szerelmes abba, aki elárulta. Én ilyenkor egyből megutálnám az illetőt, nem hogy szerelmes maradjak bele. 19/F
2012. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alamuszi nyuszi nagyot ugrik. Engem is eddig a legédesebb kiscsaj b*szott át a legjobban.
2012. okt. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!