Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem köszön?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Régebben kavartunk,de sajnos nem jött össze a dolog.Eleinte kerültük egymást,majd idővel egy-egy alkalommal összefutottunk az utcán.Mosolygott,és köszönt.Ez volt egy éve. Azóta többször összefutunk,de egy ideje mindig át néz rajtam,köszönni meg eszébe sem jut. Volt egy időszak,amikor az egyik nagyon jó haverjával volt alakulóban a dolog.Írogattunk egymásnak,egy-két csók is elcsattant.Vele se lett semmi.Visszatérve,azóta egyszerűen levegőnek néz a srác. Köze lehet ennek a haverjához? Nem akarok rosszba lenni vele,főleg nem ilyen miatt. Lehetséges,hogy elég rossz véleményen van rólam.Már fogalmam sincs..

Köszönöm a válaszokat előre is.



2012. okt. 26. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert csicska
2012. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát...Figyelj nem minden fiú egyforma.Van olyan aki ezzel akarja elérni, hogy te felfigyelj rá és van aki le akar koptatni.A haverjához szerintem nincsen köze a fiúk nem ilyen lelkizősek.Szerintem egyszer köszönj neki te is mosolyogva aztán nézd levegőnek.Evvel meg lehet őrjíteni az embert és te vagy rá az élő példa.Szóval csak ügyesen és semmi nyomulás.
2013. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!