Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit a legokosabb tenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a legokosabb tenni, ha szereted a tanárodat, ő is kedvel, de egyszerűen tabunak kell lennie?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, a tanár, bár inkább nevezném szakoktatónak, mert nem középsuli, 26 év körüli.


Láttam, hogy nézeget, én is felfigyeltem rá, most ott tartok, hogy szeretném megismerni jobban, megszerettem.


Nem vagyok erkölcstelen, tisztában tartom a szabályokat, de szeretem és szenvedek.


Ő azt látom, hogy keresi a társaságomat.


Mit okos tenni ilyen esetben?


2012. okt. 26. 18:55
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
a munka meg a magánélet közt meghúzni a határt,aztán ha már nincs rajtad a köpeny lehet ismerkedni.azért mert tanár vagy nem kell cölibátust fogadni a diákjaid előtt.én is megtapiztam a gazdasági ismeret tanárnéninket(volt vagy 23 éves) a szalagavatón,azt mondta h már fél éve erre várt...
2012. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a diák, a férfi a tanár. Ő 26 körüli.
2012. okt. 26. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a férfi válogathat a diáklányok között, ha annyira erkölcstelen, hogy diákkal jár, szerintem nem te leszel neki az egyetlen.
2012. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én nem akarom védeni, de nem kezdett ki velem, csupán sokat beszélgetünk, és lehet azt érezni, ha valaki igazán kedvel és egy hullámhosszon vagytok.


Soha nem volt még senkivel viszonya az iskolából. Egy rossz szót mégnem hallottam róla, pedig elhiheted az ilyesmi terjeng másokról.

2012. okt. 26. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel már nem középsuli,ahogy írtad,sztem nem olyan vészes.elvégre nem vagy már 16,ő se 10 évvel öregebb.ha tényleg nem olyan,h mkivel kavar,akk sztem semmi baj nincs.csak azért ne olyan feltűnően,mert azért megütheti miattad a bokáját
2012. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!