Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék benne megbízni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék benne megbízni?

Figyelt kérdés
Egy fiúba szerelmes vagyok és most megint alakul közöttünk valami, ez már a 3. alkalom, hogy próbáljuk. Sokat hallottam róla rosszat, de velem meg ilyeneket nem tett. Azonban most félek, mert szűz vagyok és lehet csak arra négy ki. Felhozni nem nagyon merem mert a srác csalódott és még lehet fájna neki ha megbántanám. Az. is igaz hogy sokat beszél a szexről de még ilyen dolog nem történt meg.

2012. szept. 30. 07:11
 1/1 anonim válasza:
igy elég neheéz segiteni,kevés az információ,h milyen rosszat hallottál róla. . . viszont ha sokat emlegeti a szexet valószinű , h azt akarja,lehet 1 kihivás vagy neki,1 szűz lány :) a helyedben nagyon vigyáznák kinek adom oda magam!!én is pasi vagyok,s ismerem elég jól a fajtám!!:P tudd meg mennyire szeret,mondj nemet elég sokáig a szexre,vajon kitart e melletted :)!? ha igen akkor valószinű h eléggé szeret :) ne siesd el a dolgokat van időd,ha még szűz vagy valószinű h fiatal is!!nem olyan nagy élmény a szex,valószinűleg sokáig nem is lesz még orgazmusod közben. . . várj vele légy türelmes,s meglátod h ő is az e !!
2012. szept. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!