Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meghív egy pasi de ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghív egy pasi de ezt mondja azt mire véljem?

Figyelt kérdés

Meghívott egy pasi ismerősöm magához hogy ha van kedvem menjek. Igent mondtam.

Egy évvel fiatalabb nálam és valahogy ez szóbakerült mire mondta hogy hát neki van egy milyen jó haverja aki egyidős velem és ő is abban a városban lakik és izmos meg nagydarab meg minden. De nekem nem tetszenek a nagydarabok.

Most akkor össze akar hozni vele azért hívott?


2012. okt. 27. 01:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem ezek alapján úgy jön le, hogy össze akart vele hozni. Volt bármi más jel, hogy neki esetleg tetszenél?
2012. okt. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem.

Igazából nincs is kedvem elmenni. Minek utazzak egy más városba azzal a "fedőszöveggel" hogy hozzá megyek, ha valami izomemberrel akar összetuszkolni aki nem is az esetem... :S

2012. okt. 27. 01:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy...lehet,hogy azt hiszi,hogy téged zavar,hogy ő fiatalabb nálad,és azért jött elő a haverjával...hiszen amikor még elhívott nem volt képbe egyáltalán,nem?
2012. okt. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki egy az egyben h azért a nagy darab pasiért biztos nem mész el, kíváncsi vagyok mit szólna! :)
2012. okt. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az nem lehet, hogy a srácnak tetszel?
2012. okt. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

lehet egy hármas együttlétre céloz :D


komolyra fordítva: szerintem nincs ember, akit zavarna egy év korkülönbség.

2012. okt. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
GANGBANG lesz ott
2012. okt. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ha megkérdeznéd tőle? Mindjárt meg is mondhatod, hogy az izompipire nem vagy vevő.
2012. okt. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia!


A nők többsége ilyen párt keres izmos és nagydarab azért emelte ki nem tudhatta hogy neked más az eseted.

2012. okt. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bangbang style lesz ott lehet, két kapura fognak játszani
2012. okt. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!