Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz egydül elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz egydül elmenni lányként egy koncertre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lesz egy koncert, ahol tudom, a fiú is ott lesz. Nem tudom, elmenjek-e. Mit csináljak ott egyedül?

18l


2012. okt. 27. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem tiszta a kérdés.


"Gáz-e egyedül"

"a fiú is ottlesz"


Sok nő, és sok férfi van ott.

Nem értem, egyik részben azt írod egyedül, másik részben valami fiú, amiről semmit nem írtál.

2012. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, akkor még egyszer. Szóval nem jön velem senki sem, tehát baráti társaság nélkül lennék. A fiú miatt megyek el, aki tetszik. De gondolj bele- nyilván nem várhatom el azt, hogy egész este velem legyen. Neki megvan a saját társasága.
2012. okt. 27. 08:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy szer elmentem egyedül egy koncertre ottvolt egy csaj aki má régóta tetszet énmegg azt se tudtam hogy ép akor a városba van és őmeg azhite hogy kővetem őt :'(. te ismired a srácot tetudod hogy vené az alapján dőntsd el.
2012. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen. Ettől is tartok. Köszi a választ.
2012. okt. 27. 08:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyedüli lányként koncerten rengeteg "hódolód" lesz.

Az én barátnőmnél annyi idő alatt is bepróbálkozik 1-2 ember, amíg elmegyek wc-re vagy italért.

Sőt, van, hogy ott táncolunk egymás mellett, csak épp nem össze ölelkezve, és úgy is.

2012. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én csomó koncerten voltam már egyedül, mondjuk lehet más stílusú rendezvények voltak, mint amire te mennél, de nem volt csöppet sem gáz. eltáncikáltam, meg ilyenek..
2012. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad, hogy bármi történni fog. Lehet, hogy nem is látjátok megy egymást. De menj el!

Könnyű arra hivatkozni, hogy gáz ez, gáz az...

2012. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!