Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok erre mit reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Tehát ma épp jöttem haza suliből és ilyen vékony út van aminek egyik oldalán kerítések másik oldalán meg sövény van.Egy részén eléggé felgyülemlett a víz és nem lehetett átmenni rajtam előttem meg egy csaj ment.Arra gondoltam felkapom és átviszem csak túl messze volt tőlem és addigra átküzködte magát a szegénykém :D.


Tehát ha lényeg ha sétálnátok az utcán és egy szar csak egy idegen korotokbeli fiú felkapna egyből elkezdenétek kapálózni és nagyon megijednétek vagy észre vennétek hogy csak átakarlak vinni titeket.Jó ez így elég értelmetlenül hangzik de gondolom értitek mire akarok kilyukadni :)


16/F


2012. okt. 27. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha értelmesen állsz oda akkor megfontolják.

De csak 1-2 lány venné igénybe.

A legtöbben elutasítanák

2012. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha szó nélkül kapna fel, azt gondolnám támadó és neki esnék.


Ha pedig mondja, hogy csak ajánlat lenne, akkor is elutasítanám, mert köszönöm, de megoldom egyedül is.

2012. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!