Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagy bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagy bunkóság volt részemről?

Figyelt kérdés

sziasztok. Nővérem kérdezte hogy 3-masban vele a pasijával elmennék e pizzázni. Mondtam hogy nem mert olyan zavarkodónak érezném magam hogy ők ketten 'elvannak' én meg egyedül( ráadásul szerintem bunkóság úgy elhívni hogy nekem nincs partnerem vagy olyan aki jöhetne). anya mondta hogy az lenne jó ha nekem is lenne barátom, és mehetne velem. A tesóm meg elkezdte hogy ennek a nyomorultnak barát? Nézz már rá. Én meg mérgemben mondtam hogy olyan barátom simán lehetne mint a tiéd.. és mondta anya hogy az túl idős lenne hozzád..és mondtam hogy de én a külsőre értettem(kicsúszott a számon). (A tesóm pasija nem az hogy ronda csak nem egy adonisz én nekem külsőre abszolút nem jön be, nem helyes nekem egy kicsit se, de jófej meg aranyos bírőm őt, de még a nővérem is mondta hogy neki sem helyes de a belsőjét szereti). Na erre a nővérem tökre megsértődött és elnézést kértem hogy mérgemben mondta de tovább volt megsértődve majd később mondta hogy megbocsájt. Most nem azért de ez szarul esik én lettem sértegetve.:(

Én szeretnék barátot, eddig nem volt de ez nagyon fáj, ha ismerősök, rokonok kérdezik hogy van barátod? és a családban mindenkinek van vkije és olyan rossz így:( nem divatból akarok, hanem jó lenne ha egy fiú mellettem állna.. de pl anyunak mondtam hogy nem értem hogy miért mondja hogy jó lenne ha lenne barátom amikor nyáron akartam talizni egy sráccal és akkora balhé lett belőle hogy sírás lett a vége.:( így anyával is kicsit összevesztem nagyon szar lett a hangulatom:( Anya meg itt tök hangosan mondja a nővéremnek hogy nem probléma az nekem ha nincs barátom tesóm meg azt mondta hogy dehogynem, én meg megcáfoltam hogy nekem nem kell barát, de ez annyira kellemetlen.:( én nem akartam a tesóm pasiját se leszólni ..

16L


2012. okt. 27. 17:05
 1/7 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Szerintem nővéred a trampli, hogy ilyet mondott.
2012. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Simán mondhatnád, hogy törődjenek a saját dolgukkal. Idősebb leszel majd beinthetsz nekik és élhetsz boldogan a pároddal. ;)


21/N

2012. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TOMAtm ***** válasza:

legalább szép vagy?...

szerintem meg 16 évesen jobb is h nincs pasid,legalább jó jegyeid lesznek a suliban(há nem 100% de hátha...) am pasizni ráérsz majd nyáron is,amikor levetköznek

2012. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MadameViciouse ***** válasza:

Ilyet mond rád a nővéred, hogy nyomorult és még Te érzed sz*rul magad?Sz*rj már a fejére, ez egy k*csög csaj.Jó testvéred meg minden, de azért ez durva.

Azt meg úgy bírom ha a rokonok így kérdezgetik mikor lesz valakid stb.Mi közük hozzá?A Te életed, nem vagy még 30éves(de ha annyi lennél se kellene beleszólni), ráérsz bőven.

Te meg nehogy a család miatt belemenj olyan kapcsolatba ami nem is lesz jó.Várd meg az igazit.

2012. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy bunkó, mi így szeretünk :)

Anya és apa

2012. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Hm...

Te milyen kis kedves vagy! :D Most minden gúny nélkül.


Én képes vagyok az öcsémmel brutálisan durva káromkodásokkal tüzdelt veszekedésbe bocsátkozni, mert mondjuk megeszi az utolsó almát, vagy vmi abszolút lényegtelen gyökérséget csinál (vagy én)...


Van, hogy összeverekedtünk, és most ne kis pofozkodásokra gondolj, hanem elég vérre menő verekedésre.


Ettől függetlenül mi imádjuk egymást. :D Az öcsém az öcsém, párszor összebalhézunk, aztán tíz perc múlva már együtt röhögünk egy videón. :D


Szóval lehet, hogy a nővéred berágott rád, de attól még biztos szeret, ha nem, akkor meg minek veszekedni ha van konyhakés?

Viccen kívül, kérj bocsánatot, ha nem békél meg, akkor meg sza.rd le. Ő kezdte, nem a te kötelességed a padlón csúszni a kegyeiért.


Az, hogy nincs barátod, meg egy dolog, még fiatal vagy, majd lesz, ne aggódj. :)


21L

2012. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) vagyok olyan szép mint a nővérem de mi a tűz és víz vagyunk külsőre is különbözünk, nem nagyon hasonlítunk. megnyugodtam, nem kcsög ő olyan gúny viccnek szánta de akkor is rosszul esett ezért szóltam vissza
2012. okt. 27. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!