Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen felszínesek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínesek a mai lányok, miért csak a külsőségek alapján adnak esélyt egy fiúnak, hol van a szívetek lányok?

Figyelt kérdés
Elegem van a sok vfelszínes, tudatlan emberből! Ha én képes vagyok adni esélyt olyan lányoknak, akiktől hányingerem van, akkor nektek is legyen már szívetek!!!
2012. okt. 27. 18:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne itt sírj, mert a kérdésed értelmetlen-.-. Ilyenek, mert manapság a külsővel mindent el lehet érni. Ennyi

És ne általánosíts. Én direkt a csúnyábbakra mentem rá, és ők a félénkségük miatt sose próbálkoztak. Lány létemre mégsem én fogok odaállni, h szia, járunk?

Aztán tessék, egy elképesztő helyes focista a párom 3 éve, és ő sokkal jobb fej mint a nem menő srácok. 3éve van velem, és én is első csaja vagyok.

18/L

A hülyeségeket meg be kéne fejezni, és a párnán sírni, nem itt

2012. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 TOMAtm ***** válasza:

Tessék neked való

[link]

2012. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
És a fiúknak hol van a szívük, drága kérdező???? Én nem vagyok csúnya, de nem vagyok egy r.banc, ezért még sosem kellettem senkinek. Nekem nem a külsőségek számítanak elsősorban, kevésbé helyes pasiknál is bepróbálkoztam, de senkinek sem kellettem, a csodálatos hímneműek elhajtottak a p.csába. Azt meg hogy érted, te Isten barma, hogy hányingered van bizonyos lányoktól? Emberekről beszélünk, b.zdmeg!!!!! Ha meg egyáltalán nem jön be, minek adnál neki esélyt? Hogy éreztesd vele, hogy csak azért kellett neked, mert jobb nem jutott?? Na mindegy, nem érdekel. Neked biztos óriási szíved van...
2012. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Te miért adsz esélyt olyan csajoknak, akiktől hányingered van? O.o Ez előttem teljes homály, már bocsi, de te komolyan gondolod, hogy lehet egy normális, kiegyensúlyozott kapcsolatod egy olyan emberrel, akitől legszívesebben hánynál?

Fordított eset: ha veled úgy állna szóba egy lány, hogy jajj csak hozzám ne érjen, mert undorodom tőle, az neked mire lenne jó? Ha ordít a helyzetről, hogy csak kényszer szülte, hogy az egyik lealacsonyodik a másikhoz, csak azért mert egyedül még nagyobb lúzernek érzi magát mint egy olyannal akitől legszívesebben elszaladna, ha akadna jobb.... szánalmas, egész egyszerűen szánalmas.


Emberek, egy kis tartás kerestetik, mert a kérdező a magáét elveszítette!

2012. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, hogy nem voltam valami nagy ász, láttam magamon is, de azthittem hogy pont úgy fogok hatni más szemében mint egy normális srác, hát pont nem így volt

Azután rájöttem magamnak kell megfelelni nem a p*náknak, elkezdtem megtalálni önmagam tetováltattam magamat, a viselkedés formám is nem volt erőltetett magamat adtam, és láss csodát, megnéztek a buszon villamoson, ami azelőtt nem volt

Volt már 1 nőm azóta, de kiszerettem belőle, pedig jó csaj volt


Szóval manapság a külső számít, ez mindenkinél így van, azután jöhet a belső, mivel nyílván megfogod csókolni az illetőt így muszáj szépnak kívánatosnak lennie...

Nem kell ezen fennakadni, alakíts magadon és majd megtalálod a hozzádvalót

20/F

2012. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Most is lányok pofáznak, akiknek semmi gondjuk, csak úgy jönnek a pasik, persz ők azt kifelejtik, hogyha egy fiú átlagosan néz ki, akkor már esélytelen is, mert nekik is a hű de menő szétverem a képedet típuús bájgúnárok jönnek be!

Válogattok, mintha húsdarabokról lenne szó, szánalmas női nem!

2012. okt. 27. 18:16
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora egy barmot:D:D:D:D Te képes vagy esélyt adni olyanoknak akiktől hányingered van?:O hát nem vagy százas..én csak azoknak a lányoknak adok esélyt akiket a legszebbnek tartok és láss csodát be is jövök nekik:D Egyszóval rossz a hozzáállásod. 24F
2012. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ez nem jótékonyság. Ha nem vonzódsz valakihez, nincs értelme esélyt adni.
2012. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Nem értetted mit mondtam, látom. És nem pofázunk, azt a neveletlen csürhe csinál.

Kettő, első barátom, és kva helyes fiúkat utasítottam vissza, mert a belső volt a lényeg. Nem vagyok jó csaj, vagy szerintem nem, lényegtelen, de sose a helyes, menő srácoknál próbálkoztam. És ők bas*ták el az esélyt. Aztán kép nélkül beszélgettem egy sráccal, aki emberileg úgy megfogott, mint annak a rendje, és kiderült h a suli, meg a város legjobb arca. Ennyit erről, hogy a külső minden...Szóval ne általánosíts. Mert azt mi is tudunk, és így a szemünkben egy életúnt kis csoffadtka vagy....

2012. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Kedves barátom, a szánalmas női nem pont lesz.rja, hogy te megdugod-e bármelyiket vagy sem, és hogy mennyire görcsölsz ezen. Én is közéjük tartozom. És a hozzáállásodat nézve, úgy 20 éven belül nem is jutsz női bugyi közelébe, hacsak nem az osonsz be a fehérneműboltba suttyomban.
2012. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!