Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen felszínesek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínesek a mai lányok, miért csak a külsőségek alapján adnak esélyt egy fiúnak, hol van a szívetek lányok?

Figyelt kérdés
Elegem van a sok vfelszínes, tudatlan emberből! Ha én képes vagyok adni esélyt olyan lányoknak, akiktől hányingerem van, akkor nektek is legyen már szívetek!!!
2012. okt. 27. 18:00
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

ma 18:21


Jaj, hagyjuk már ezt a maszlago! Hány lány kedvelt online meg és amint meglátta a képemet érdekes mód már nem is kedvelt és került. Ti annyira válogatósok vagytok, hogy az már vicc. Nektek nem számít a jellem csak a külső és, aki nem éri el a csodálatos isteni pasi szintjét az már mehet is a kukába függetlenül attól mennyire rendes pasi.

A mások, amit bírok ebben a birka jellemű női nemben, hogyha egy lánynak tetszik egy pasi, akkor a többi is megakarja szerezni. De, ha ugyanez a pasi senkinek sem kellene, akkor egy lány sem csorgatná utána a nyálát.

Egyszerűen ilyen ösztönlények vagytok mi férfiak legalább tudjuk, hogy mi kell nekünk és nem más férfi társaink alapján kezdünk el teperni ugyanazért a pasiért.

Azt is bírom, amikoor egy foglalt srácra nyomul még vagy 100 másik barátnője. Vicc, ahogy ti működtök, ösztönlények mesterfokon, úgy lehet titeket manipulálni is a média által, amit egy férfinél sem figyyeltem még meg.

2012. okt. 27. 18:38
 12/28 anonim ***** válasza:
a mellkasunkban baloldalt
2012. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van, a lányok tényleg ilyenek. Az számít nekik, h ha végigmennek a pasijukkal az utcán, irigyeljék őket, csak ezért jönnek össze vkivel. Az pedig nem látszik, h a pasi mennyire okos, kedves, humoros, csak h mennyire jóképű.
2012. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%

tudod mi vagy csak?

egy himsoviniszta szánalmas fószer..más nem...

remélem nem is lesz soha sneki, aki megkedvelne...

maszlag?? velem történt, meg történik is meg. Hát istenem, vkinek volt voltál a zsánere, ezért az egész női nem "birka"..menj a pi*ába..én se disznózok le minden férfit, mert a legtöbb egy bunkó fszkalap..-.- idióta gyökér

Egy 30 éves, csóró, szüleivel élő, tényleg már visszataszító haverom mégse adja fel, akkor sztem te ugyanúgy próbálkozhatnál..és én hülye meg még biztatnálak, segítenék...fszkalap-.-

2012. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
nem voltál*
2012. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónappal ezelőtt feltettem én is egy hasonló kérdést ugyanitt.Jó páran elküldtek a p*csába,de végül szereztem egy jó barátot.Hozzáteszem belőlem csak az beszélt,hogy próbálkoztam egy lánynál,de ő nem akart kapcsolatot és csalódott voltam.

Nem szabad általánosítani,mert bármennyire meglepő számodra,vannak még normális lányok,csak nehéz beléjük botlani.

Rossz ajtókon kopogtattál és csak az beszél belőled.

21/F

2012. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Sunset, és ennek a haverodnak összejött már bármi is?
2012. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

A 30-asnak?

Még soha nem volt senkije.

2012. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
De eleve nem jó csajoknál próbálkozik...
2012. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Sejtettem. De ha ronda is meg csóró is, akkor nem is próbálkozhat jó csajoknál, úgyse fog kelleni senkinek.
2012. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!