Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Eddig mindig a közelembe volt, nézett, nagyon aranyos volt, most meg elkerül, nem néz a szemembe, csak akkor néz, ha nem látom. Miért?
2012. okt. 28. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
kiábrándult belőled
2012. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bogee123 ***** válasza:
Nem biztos, hogy az elsőnek igaza van. Bunkó voltál vele esetleg? Nem lehet, hogy mondtál róla valamit és azt visszahallotta? A fiúk és a lányok is ilyenek, egy idő után a szeretetük utálat lesz, ha nem viszonozza a másik.. hány éves vagy? neked tetszik a srác? ha gondolod írj privit.:)
2012. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Egy Srác Asszem ***** válasza:

pont ezért :) hogy elgondolkodj hogy most mi is van ????

sokhelyen lehet olvasni hogy kicsit úgy kell tenni mintha nem érdekelne egy lány, mert akkor a lány jobban vonzódik majd hozzád :D szerintem ez a helyzet, még mindíg bejösz neki csak most kicsit "hanyagol" hogy jobban akard Őt :D

okosan csinálja mert úgylátom elérte a célját

Vagy a másik lehetőség az amit az előző komiba olvastam hogy vmiért megharagudott rád, kiábrándult belőled, de erre kevesebb esélyt látok :)

korotok?

2012. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem derül ki hogy fiú vagy e vagy lány.. de egy nagyooon jó barátommal mi is a húzzuk egymás agyát szakaszban vagyunk ölelget stb.. tetszik.. sokak szerint én is neki.. de nem (merünk?) lépni egymás felé.. én már lassan kezdek kiábrándulni.. de most majd ha kicsit hanyagolom.. meglátom mi a szitu.. lehet ő is ezért csinálja,, kérdezd meg mi a baja.. (lehetőleg személyesen)
2012. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17-18
2012. okt. 28. 17:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!