Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ezek után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ezek után, egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy srácot. Találkozgattunk párszor, de nem rendes randik voltak ezek...csak kavargatások, bulik.

Szex nélkül. (mivel én még szűz vagyok..és nem akarom így elveszíteni)

Aztán sajnos eléggé összevesztünk valamin, akkor azt gondoltam nincs tovább ennyi volt, és haragudtam is rá mert nagyon undorító módon beszélt velem...de végül kibékültünk.

Egyszer találkoztunk a veszekedés óta...ugyanolyan volt velem ezen alkalommal mint előtte, ha nem még inkább kedvesebb...

A srácról:

Nem túl okos, elég könnyen befolyásolható, főleg a barátai által. (az egyik haverjának tetszem is..a mai napig írogat) még nem volt komoly kapcsolata, csak egyéjszakásai...21 éves, ismerem szinte minden haverját, sőt, a szüleivel is találkoztam.

Már kezdtem komolyan venni a dolgot, és kezdtem örülni, hogy lesz valakim....mert egyre inkább vonzódtam hozzá.

És azóta a találkozás óta nem keres, (régebben is volt, hogy 2-3 hétig nem jelentkezett) viszont most fb-on is letiltott chatről (tudom ez kicsit gyerekes, de marhára zavar..:/)

2 hete nem ír....

És ez a haverja, amelyiknek tetszem, azt mondta, most valami másik csajjal randizgat. (ez a haver, már régebben is kamuzgatott nekem...de nem tudom, lehet most igazat mond)

Én úgy érzem ahogy telik az idő, egyre inkább hiányzik ez a fiú, és kezdem megkedvelni még inkább.

Pedig nem volt ez koránt sem tökéletes ... de megőrülök érte.

Mit gondoltok, mit tegyek? Várjak még? Vagy keressem? De ha tényleg van neki valaki más...akkor csak beégetném magam, főleg így,hogy még chatről is letiltott..nem?

És mi van, ha csak így akart bosszút állni rajtam még a veszekedés után? hogy megkeres...aztán meg mégsem..?? (bár a viselkedéséből nem ez jött le, és nem játszotta meg magát.)

Mit tehetnék?

18/L


2012. okt. 28. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

18 éves létedre elég gyerekes vagy.

Nőj fel

2012. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

beszélj vele személyesen.

kérdezd meg mi a problémája és hogy mit 'rontottál el', hogy ennyire haragszik

2012. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!