Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz 7-8 évesen kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz 7-8 évesen kezdeni?

Figyelt kérdés
Szóval,arról lenne szó hogy az egyik ismerősöm 8 éves kislány már kényezteti magyát. Úgy csinálja,hogy pokrócra ráül és elkezd lovagolni rajta.Gondolom ez felizgatja a csiklóját...akkor szerintetek nem elég korai?
2012. okt. 28. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 3-4 éves gyerekek is csinálják, teljesen normális. A lényeg, hogy ne nyilvánosan csinálja.
2012. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pontosan igy van ahogy az első hozzászóló írta.
2012. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Ilyenkor rá kell szólni erélyesen hogy "Fúj,nem szabad!",ha a család vallásos akkor pedig lehet azt mondani hogy ez nem tetszik Istennek.
2012. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
semmire nem fog menni a rászólással, mivel ugyis fogja csinálni. gyerek pszichológusok is azt ajánlják hogy hagyni kell csak akkor kell rászolni ha mások elött is csinálja. akkor meg kell mondnani hogy ezt csak akkor szabad legfeljebb ha egyedül van.
2012. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez csak az hogy rájönnek ilyenkor a gyerekek, hogy ez jól esik és ezért csinálják.
2012. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

"Ilyenkor rá kell szólni erélyesen hogy "Fúj,nem szabad!",ha a család vallásos akkor pedig lehet azt mondani hogy ez nem tetszik Istennek."


Remélem, belőled se lesz soha szülő vagy pedagógus.

2012. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A rászólással csak azt lehet elérni, hogy felnőttként sem fogja tudni megfelelően kezelni a szexualitást.

A kisgyerekek nem azért maszturbálnak, mert látták valahol, hanem mert fokozatosan fedezik fel a saját testüket, és amikor intim helyekre nyúlnak (vagy éppen pokrócon lovagolnak), felfedezik, hogy az kellemes érzés. A kisgyermek pszichoszexuális fejlődése 3 éves korban kezdődik, úgyhogy egyáltalán nem korai 7-8 éves korban. A tudatos maszturbáció viszont a kamaszkorban kezdődik el.

2012. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
6. Egy nyelvvizsga választ el a pedagógus végzettségtől,egyébként nekem mondogatták anno hogy ez Istennek nem tetsző dolog és azt is hogy ismertek egy kisfiút aki olyan sokat csinálta hogy bele is halt.
2012. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor gratulálok a kedves szüleidnek. Amúgy sokan nem tudnak mit kezdeni a dologgal, úgyhogy igazából nem is lehet őket hibáztatni. Az én szüleim se tudták, annak idején rámszóltak, hogy ne csináljam, mindenféle egyéb indoklás nélkül, de nagyon sokáig azt hittem, hogy ez valami nagyon bűnös dolog lehet. Persze emellett ugyanúgy csináltam, csak bűntudatom volt miatta. Ma már tudom, hogy normális dolog, és nem lett semmi hátrányom belőle, de ha anno nem így reagálták volna le a dolgot, lehet könnyebben emésztem meg az egészet.

Szóval szerintem nem szabad rászólni a gyerekre, max annyi, hogy valahogy elmagyarázni neki, hogy mások előtt ne csinálja, csak ha egyedül van.

2012. okt. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

"6. Egy nyelvvizsga választ el a pedagógus végzettségtől,egyébként nekem mondogatták anno hogy ez Istennek nem tetsző dolog és azt is hogy ismertek egy kisfiút aki olyan sokat csinálta hogy bele is halt."


Akkor pontosítok: remélem, sose teszed le a nyelvvizsgát. Ha van Isten, akkor ilyen idejétmúlt, káros attitűddel valamint minősíthetetlen helyesírással nem leszel a pályatársam. Pedagógus létedre nem tudsz szöveget tagolni! Központozás! Hogy előtt vessző! Rémlik? Általános 2.-3. osztály... Uramisten...

2012. okt. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!