Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 évesen gáz új életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen gáz új életet kezdeni? Kb a nulláról.

Figyelt kérdés
se nő,se pénz,se lakás,se kocsi,se munkahely (az talán hamar meglesz) se semmi,mintha akkor születtem volna a nagybetűs életbe.
2012. febr. 16. 00:33
1 2
 1/19 anonim válasza:

szia



én 21 évesen vagyok ebben a cipőben, szerintem nem gáz új életet kezdeni.

2012. febr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz inkább inkább lelkesítő hogy mindent újra kezdhetsz úgy ahogy akarod:)
2012. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Ez nem gáz-nemgáz kérdése. Ez egy helyzet.

Sajnos sok választásod nincs.


Kicsit beszélhetnél a háttérről... Érdekelne, hogy sikerült ezt összehoznod.



21F

2012. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 étoile et lune ***** válasza:
Magyarországon ez nem nagy dolog, örülj, hogy nem 45 éves vagy. Fiatal vagy még, még mindig előtted az élet, csak bízz magadban, vegyél mindent kihívásnak, és fogadd el őket. Ja és tanulj nyelveket. Hehe.
2012. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Semmi pánik , 1 éve karácsony táján ugyanitt tartottam, mint most te , az se volt biztos, hogy nem a hid alatt fogok -e kikötni.

Most külföldön élek , minden gömbölyü , nem sorolom végig.


Miért lenne gáz ?



35/F

2012. febr. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, gáz-e? A saját életed éld, ne azt, amit elvárnak tőled! Nagy közhely, de igaz!
2012. febr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Régebben gáz volt, de a mai gazdasági viszonyok között, nem az. Fel a fejjel haver
2012. febr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Felidéződik bennem az elfújta a szélből, az az 50-es úr, aki a szocializmusban, mindíg nyugatnémetbe ment ügyeskedni, de a végén nem volt semmilye se, úgy aposztrofálta magát, mint nyugdíjas diák. Na akkor ez gáz volt, mert dömping volt az állásból és meg lehetett belőle élni jól és még lakást, házat is venni, de ma már ha nincsen haverja az embernek, akkor sajnos ez a tendencia :(
2012. febr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

eddig se volt semmi, vagy csak most nullázódott le vmiért?


nem gáz, így alakult és kész.

2012. febr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%

30 évesen nem gáz. :)


A keresztapám négyszer kezdett új életet... A legutóbbit 59 évesen. 3 nő dobta ki, miután keresztapám házat épített mindnek... És most a 4.-nek építi, 61 évesen. A nulláról. (mondjuk ő megérdemli a sorsát, nem sajnálom).

2012. febr. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!