Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány évesen érdemes a randizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen érdemes a randizást kezdeni?

Figyelt kérdés
13/l vok, és még soha nem voltam randin, sose csókolóztam, se semmi, ez normális?
2009. nov. 15. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
miért ne lenne normális?? még ha ezt 50 évesen írnád akkor talán már nem lenne az:D de 13 évesen az lenne a gáz ha már szexelnél is!
2009. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha cigány vagy, akkor nem, ők ennyi idősen már gyereket is szülnek néha. Ha normális ember, akkor nincs baj. Én 21 évesen csókolóztam először és nem érzem, h bármiről lemaradtam volna. OK, fiúk lassabban érnek (ha érnek egyáltalán :P), de nem ennyivel. :D
2009. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem vok cigány, csak az öszes bnőm ár rég túl van az első csókján, és engem folyamatosan szekálnak ezzel, intha vmi baj lenne velem. :(
2009. nov. 15. 18:37
 4/14 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz velük nem maradtál még le semmiről...

Én még szűz vagy a baráti társaságomba meg nem is hiszem hogy van még szűz:D 16/F

2009. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
vagyok* bocsi:DD
2009. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

jaaj... nyugodj meg, ez teljesen normális. :) én is 13 vagyok, és ugyanebben a cipőben. ha a barátnőid ezzel szekálnak, akkor inkább csak örülj, mert ez azt jelenti, hogy te kicsit később kezded élvezni az életet... ők talán hamarabb lefekszenek valakivel, és 30 évesen már kiélt emberek lesznek, míg te éled szépen, normálisan az életed, és ideális korban történnek az események... ez hülyeség volt, nem tudom mennyire érthető, de mindegy... :D


a szerelemnek magától kell jönnie, nem parancsszóra. csak az a szerelem lehet igazi, amelyik a szívedből jön és nem az agyadból... :)


amúgy meg aki előttem szólt... igazad van, a cigányoknál tényleg már 13 évesen családanyaként szerepelnek, de ahogy írtad, nos, az a stílus szerintem eléggé rasszista volt... mert NEM minden cigány ilyen, vannak normálisok is... bocs hogy offoltam.

2009. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jaa... értem. Ne szarj be, 10 éves kor magasságában van egy naaagy fellángolás, elkezdetek érdeklődni a másik nem iránt. Valszeg ez kapott el titeket is, majd elmúlik. Aztán 15-16 körül megint előjön, és többet el sem múlik. :P


Ha esetleg kimarad a 10 év körüli szakasz, akkor kimarad. Nem egy nagy durranás se a csók, se a szex. Kellemes és fontos dolog az életben, de ha 6-8 éven belül túl leszel az 1.-n, akkor még TÖKÉLETESEN időben vagy. :) Dupla annyi idős vagyok, mint te, én is átmentem ezen, hihetsz nekem.

2009. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ja, és ettől leszel ott egyedi és különleges a barátaid közül. :)
2009. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen teljesen normális. akkor érdemes elkezdeni randizni amikor úgy érzed hogy szeretnél ismerkedni az ellenkező nemmel, egy idő után úgyis olthatatlan vágyad lesz rá, ez nincs korhoz kötve, és nem érdemes erőltetni idejekorán!
2009. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én 15 évesen csókolóztam először. normális ha még nem csinálod :D majd úgyis lesz valaki, ne görcsölj rajta ;)
2009. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!