Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes feljelentést tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes feljelentést tenni zaklató ex miatt?

Figyelt kérdés
Az exemmel 5 hónapja szakítottam, azóta egy másik sráccal járok. Amióta szakítottam vele, folyamatosan ír, hívogat, fenyeget hogyha nem megyek vissza hozzá akkor ezt meg azt fogja csinálni, hiába tiltom mindenhonnan mindig el tud érni, hiába nem veszem fel a telefont akkor is hívogat, a barátomat is szidja. Amikor szakítottam vele többször erőszakosan viselkedett. Mindez elég okot ad rá hogy féljek tőle hogy mikor hol fog megjelenni és mit fog csinálni. A barátom is és a szüleim is beszéltek vele, hogy álljon le, de senkire sem hallgat. A zaklató, zsaroló smsek és üzenetek mind megvannak. Szerintetek ha feljelenteném akkor leállna? vagy csak arra lesz jó hogy mégjobban féljek tőle utána?

2012. okt. 29. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem zaklatás, hanem incselkedés
2012. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Feljelented, lesz egy-másfél hónap nyomozás, utána meg egy tárgyalás ahol kiadnak egy távoltartási végzést aztán ennyi. Tuti ez lesz, de érdemesebb a barátoddal "kiveretni" a fejéből magadat ha érted mire célzok.
2012. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes mert lehet ki adnak egy távoltartásit de azt büntetik ha meg szegi
2012. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az exem majdnem másfél évig csinálta ezt velem, sőt.. Én nem mertem feljelenteni, mert attól féltem, beváltja a fenyegetéseit. Ne ess az én hibámba, próbálj minél előbb véget vetni ennek, mert hosszú távon el is durvulhat ez a helyzet, ami sem neked, sem a szeretteidnek nem lesz jó! 180 km-re költöztem az otthonomtól, hogy nyugtom legyen tőle, nekem ez volt az egyetlen kivitelezhető megoldás..
2012. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!