Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vallja be nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vallja be nekem a legjobb barátom, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Jó, hogy ez nem dicsőség, de ha egyszer ez a helyzet, akkor miért nem bízik bennem annyira, hogy elmondja ennyi év barátság után? Szinte minden nap beszélünk, heti 1x találkozunk is, csinálunk együtt valamit, és mindent megbeszélünk, szóval nagyon közel állunk egymáshoz, ezt viszont még sem mondja el. Miért?
2011. febr. 7. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mert, miért fontos neked h elmondja? am honnan tod h meleg?


Először am meg magában kell elfogadnia, lerendeznie stb amíg ezt nem csinálta meg felesleges mások fele fordulnia!

2011. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért fontos, mert ha egy ilyen nagy dolgot nem mondd el, akkor félek, hogy nem is bízik meg bennem igazán. Különben onnan tudom, hogy van egy közös fodrászunk, aki meleg, és megkérdezte tőlem pár hete, hogy nekem elmondta-e a barátom, hogy meleg... Mondtam hogy nem, de én már évek óta gondolom, hogy ez így van. A viselkedéséből, stílusából...
2011. febr. 7. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

lehet,hogy fél,a reakciódtól!Hiába ismer már régóta,és tudja,hogy mellette állsz,ettől függetlenül,minden lehetőséget átgondol,hogy vajon,hogy fogsz reagálni!

Szerintem fél,hogy elveszíthet!

2011. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Abból, hogy neked ő a legjobb barátod, még nem következik, hogy neki te vagy a legjobb barátja.
2011. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy igazán jó barátok vagytok ez nem kétséges, az viszont igen hogy talán ő nem is meleg vagy nem tartja annak magát, később lehet majd belefog egy hetyó kapcsolatba, szégyeli a dolgot stb.

Én sem mondtam el haveromnak, majd később barátomnak mert még én magam sem volta biztos a dologban, de majd tereld rá a témát és végig jelezd neki hogy te mennyire vagy nyitott meg minden.

2011. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
figy én sem mondtam el a legjobb barátomnak sem,bár néha azt gondolom hogy tudja,lehet a barátod is így van vele.
2011. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!