Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már boldogtalanok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már boldogtalanok az életben, amikor úgy éreztétek, nem látjátok az élet értelmét?

Figyelt kérdés

Se munkám, se barátnőm, barátaim sem igen vannak. Akik voltak, már nem keresnek, vagy megváltoztak.


35F


2012. okt. 29. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs egyik se, mégis jól elvagyok. Nem para, élek, virulok.
2012. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már 10-éves korom óta így érzek, most hogy elmúltam már 20, lassan úgy érzem nincs is értelme az életemnek. De hát ez van.
2012. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden áldott nap. De rossz kategória
2012. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ne add fel, innen már csak fölfele van
2012. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs pasim és a legrosszabb még nem is volt.Barátaim akadnak,de nem tudok megbízni egyikbe sem.(A barátság alapja a bizalom.)Néha sokszor érzek így ,de belegondolok abba,hogy van családom akik szeretnek és ez a legfontosabb.17/L
2012. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
most nekem is ez van.felkelnem sincs értelme mert minden nap ugyan az a semmi van.munkát nem találok, barátaim szanaszét a világban, barátnőm nincsen nem is akarok ameddig nem lesz munkám.
2012. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kb. 7 év óta minden nap. És dédelgetett álmom egy stílusos öngyikosság is. De van életstílusom, aminek élek, csak az tart életben, az a fontos. Egyébként nekem sincsenek barátaim, mindenkit elüldöztem magam mellől, mert egy roha-dék voltam, nincs nőm, mert aki mosolygott rám, azfelé se fingtam, munkám meg lehetne, csak nincs kedvem dolgozni, és én tudod meg is engedhetem ezt magamnak! Akárhogy is, az biztos, hogy nem hiszek a szerelemben, és nincs kedvem családot alapítani sem, még barátnőre sem vágyok igazán. Az élet pedig napról napra egyre unalmasabb. Így vagyok ezzel. De tekintsd a te állapotodat annak ,aminek én is felfogom az egyémet! Ajándék! Így könnyebb ugyanis meghalni! Akik meg élvezik, nekik nagyon nehéz lesz ebbe beletörődniük!
2012. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

elég szomorú, amit írtál..itt felettem válaszoló.

durva, hogy milyen érzésekkel élnek emberek...vajon mi lehet az oka ennek a céltalanságnak?

2012. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon hosszadalmas, bonyolult, egy könyvet lehetne írni belőle. Nem fogom kifejteni. Vannak szaréletűek, lelki sérült emberek, jó mogorva tekintettel, melankóliával. Örülj neki,hogy te nem vagy ebben benne. Ilyet csak a legádázabb ellenségemnek kívánnék.
2012. okt. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jelenleg is így érzek, csak felszínes barátaim vannak, a pasik mindig bunkók hozzám. nem voltam még soha szerelmes, de tudom, hogy az élet megy tovább, próbálok optimistán élni és várom, hogy valami jó is történjen :)
2012. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!