Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vezethetném rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezethetném rá a páromat, hogy néha vegyen nekem ajándékot? Pár hónapja vagyunk együtt, és eddig még nem kaptam tőle semmi ajándékot.

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Miért szeretnél tőle ajándékot? Persze egy virág olykor pl. jól tud esni.

De én nem azért vagyok valakivel, hogy kapjak ajándékot :o

2009. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

katasztrófa......

hogy bírsz így élni, de tényleg?

2009. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

A verzió: "Kérlek vegyél nekem ajándékot!"

B verzió: Azonnal hagy ott, tedd lapátra, mehet a levesbe, hogyan is képzelte ez a lúzer, hogy megtarthat egy olyan remek NŐT, mint TE ajándékok halmozása nélkül??? :)

2009. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem azt akarom, hogy elhalmozzon ajándékokkal, de a 3 hónap alatt egy csokit sem kaptam tőle. és azért néha jólesne, ha kapnék valami kis apróságot. a nyaralásunk alatt egy fagyit nem kaptam... és ez elég rosszulesett
2009. aug. 10. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:

inkább örülj neki h van pasid

ne mindig arra vágyj ami nincs:)

2009. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 wheeler ***** válasza:
45%
Ha sétálgattok és látsz egy olyan dolgot, amit el tudnál képzelni ajándéknak, akkor finoman utalj a dologra. Pl.: ugye milyen jól néz ki az a..., vagy milyen cuki ez a... stb. Előbb-utóbb le fog esni neki a dolog. Férfi létemre ilyet mondok, ejjjejjj :D.
2009. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Hát az tényleg gáz hogy se egy csoki se egy virág hónapokig. Azt se lehet mondani hogy anyagi kérdés lenne, azt meg lehet érteni ha valakinek nem áll módjában nagyobb ajándékot venni. És te szoktál venni neki valamit? (ne értsd félre hogy ezt kérdezem) Én pasi vagyok de legalább kis dolgokat veszünk egymásnak a barátnőmmel. Hülyén hangzik de én a helyedben néha adnék neki egy csokit hátha észreveszi magát.
2009. aug. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan 12-13éves lehetsz. akkor érthető a hozzáállásod, bár mondjuk akkor jobb ha ajándékoztok meg egymás kezét fogjátok és ennyi.
2009. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem is gondol ilyesmire hogy ajándék, azért van veled mert szeret és csak az számít neki hogy együtt legyetek ,de ha említenéd neki biztosan venne
2010. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!