Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell kiszívni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kiszívni a barátom nyakát?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy kézen kell kipróbálni de nem sikerült nyomot hagyni a kezemen:S 17/L
2012. okt. 30. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy mi ez a nyak kiszívás és mire jó.
2012. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szívd erősebben!
2012. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
annyi hogy szivod mint ha szivószál lenne! kézen nem látszik meg erősebb a bőr és nincs annyi hajszálér mint a nyaknál :D am semmi értelme utána csúnya is lesz kb 1 hétig... nekem még szeptember elején szivták ki egy buliba soha többet! utána fájt is olyan ronda volt hogy már szégyelltem... :s :D
2012. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint amikor a pöpösét szívod, a fogazás itt sem nyerő!
2012. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először is betájolod a nyaki ütőerét, kiereszted a vámpírfogaidat, mélyen ráharapsz és addig szívod a vérét, míg el nem ájul.
2012. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez undorító! Én nem engedném, hogy valaki kiszívja a nyakam, és én sem szívnám ki senkiét se :)

Inkább ölelgessen, meg csókolgasson! :D


20f

2012. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi vagy te vámpír?? o.0
2012. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D:D:D Igen, vámpír vagyok, a többi embertársunkkal egyetemben, akik kiszívták már valakinek a nyakát :P
2012. nov. 4. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!