Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nő a férfiaknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Minden nő a férfiaknak a seggét nézi meg?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én igen. :D 18/l
2012. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem, az összképet, testfelépítést már inkább, meg persze a szemét
2012. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Komolyan ezt nem hiszem el.....szemèt én is szoktam megnézni de csak néha de nàllam a nőknél a fenék az nagy favorit.
2012. okt. 31. 19:07
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
Én gyűlölöm ha van segge a pasinak. Megjelenés, kéz, arc, cipő. Ezek elsődlegesek.
2012. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nőknél más a fenék téma, de hidd el, miért mondanék mást egy anonim oldalon? nem szoktam a férfiak seggét nézni, inkább keresem a tekintetüket :)
2012. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is, csak néha összekeverem az arcával.
2012. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sok nőt lattam ,hogy ahogy te is ^mondtad tekitetét keresi^pl volt olyan akinek volt valakie és mégis de volt hogy csàvó szúrt......kicsit rossz érzés volt...
2012. okt. 31. 19:17
 8/18 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Megnézem, persze, de egyáltalán nem elsődleges. Az arc a legelső, ha az felkelti az érdeklődésem akkor megnézem természetesen a többi részét is a pasinak, a vállait, alkatát, ha pedig szemből nagyon okés minden, akkor lehet hogy én fordulok utána szégyenszemre és stírölöm meg a hátsóját is. :D
2012. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, hogy jó segge legyen, pluszpont. Igen, meg is nézem.De mit sem ér ha csak az jó rajta.
2012. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
4 hogy érted? Segge mindegyiknek van, csak nem mindegyiknek formás.
2012. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!