Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a pasikról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a pasikról alkotott véleményben ennyire különbözöm a többi lánytól? Én vagyok furcsa, vagy ők?

Figyelt kérdés

Szóval mindenkinek az osztályból az 1D-ből valaki jön be. Ez még nem is lenne baj, de az egyik barátnőm azt mondja, hogy a Nail (vagy ki) a jövendőbelije, de ezt még komolyan is gondolja!!! Azt mondja, h érettségi után ki fog menni hozzá Angliába. De nem fogja fel, hogy ez nem fog összejönni!!

1. Nincs pénze, hogy ki tudjon menni

2. Nem tud (és nem is fog megtanulni) normálisan angolul.

Meg neki (hangsúlyozom: 12 ÉVESEN!!!) volt már 3 pasija. Igen, járt három sráccal. De persze nem volt igazi szerelem, csak ő hitte azt. Na, szóval az összes lány osztálytársam hasonló.

Én ezzel szemben egészen más vagyok. Nekem nem tetszenek az ilyen fiatal nyálas fiúk. Nekem inkább az olyasfélék jönnek be, mint pl: a Dr. Csont-ból a Booth (vagy hogy írják a nevét) meg Dr. House, vagy Jason Statham, ilyenek. DE ŐK SE ÚGY, HOGY MAJD ÖSSZE FOGOK VELÜK HÁZASODNI!!! Csak látom, hogy jóképűek, tudom, hogy a létezésemről se tudnak.

Én vagyok a furcsa, vagy az osztálytársaim?


2012. nov. 1. 09:44
1 2
 1/15 DiMalto ***** válasza:
77%
mind azok vagytok...
2012. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
neked apakomlexusod van ő meg normális
2012. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az ábrándozás náluk tök természetes ebben a korban. Pár év múlva remélhetőleg kinövik. De ezzel nem azt mondom, hogy te nem vagy normális, csak ezek szerint te már érettebben fogod fel a dolgokat.
2012. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Érettebben fogod fel a dolgokat, az osztálytársaid pedig majd felnőnek abból a gyönyörű tündérmeséből.
2012. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Még hogy apakomplexus... Pfff...


Ne aggódj, köze nincs hozzá. Nem is volna szabad ilyen szavakkal dobálózni.


Annak idején nekem se tetszettek a fiatal nyálas fiúk, csak hogy téged idézzelek. Se a még fejlődésben lévő kamaszok, akiken még látszik a kisfiú, akiből lassan férfivá válnak. Azok a férfiak tetszettek, akik már tényleg férfiak voltak. A 20-as 30-as korosztály. És a mai napig ugyanez a korosztály tetszik, csak időközben egykorúak lettünk.

Úgyhogy ennyi miatt még nem leszel apakomplexusos.


Normális vagy. Az se baj, ha nincsenek képtelen ötleteid.

Igazából valahol a barátnőd is normális a korának megfelelően. Természetesen el fog múlni nála ez a "kimegyek Angliába" dolog és jót fogtok nevetni rajta később.

2012. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó 3 válaszoló, köszönöm! :)
2012. nov. 1. 10:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, mint anno amikor írt valaki a Bravo Kékmadár rovatba, hogy ő járt Nick Carterrel, csak hazajött és elveszítette a telefonszámát, és most mit csináljon. Szóval...LOL
2012. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Szóval mindenkinek az osztályból az 1D-ből valaki jön be."


Ők is normálisak, hisz korukbeli tetszik nekik.

De te is, ilyen fiatal korban még előfordul, hogy sokkal idősebb illető jön be, ez majd elmúlik.


Sok kis srác szerelmes a tanárnénibe, sok kiscsaj a tanárbácsiba, így van ez "rendjén" egy ideig.

2012. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Annak idején nekem se tetszettek a fiatal nyálas fiúk, csak hogy téged idézzelek. Se a még fejlődésben lévő kamaszok, akiken még látszik a kisfiú, akiből lassan férfivá válnak. Azok a férfiak tetszettek, akik már tényleg férfiak voltak."


Persze, mert már "nagylánynak" szeretted volna érezni magad. 12 éves koromban még nekem is a 18 éves srácok tetszettek, aztán elmúlt. Egyenlítődött.

2012. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sőt, ma meg már a kicsit "kisfiúk" pasik jönnek be. :)
2012. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!