Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a pasikról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a pasikról alkotott véleményben ennyire különbözöm a többi lánytól? Én vagyok furcsa, vagy ők?

Figyelt kérdés

Szóval mindenkinek az osztályból az 1D-ből valaki jön be. Ez még nem is lenne baj, de az egyik barátnőm azt mondja, hogy a Nail (vagy ki) a jövendőbelije, de ezt még komolyan is gondolja!!! Azt mondja, h érettségi után ki fog menni hozzá Angliába. De nem fogja fel, hogy ez nem fog összejönni!!

1. Nincs pénze, hogy ki tudjon menni

2. Nem tud (és nem is fog megtanulni) normálisan angolul.

Meg neki (hangsúlyozom: 12 ÉVESEN!!!) volt már 3 pasija. Igen, járt három sráccal. De persze nem volt igazi szerelem, csak ő hitte azt. Na, szóval az összes lány osztálytársam hasonló.

Én ezzel szemben egészen más vagyok. Nekem nem tetszenek az ilyen fiatal nyálas fiúk. Nekem inkább az olyasfélék jönnek be, mint pl: a Dr. Csont-ból a Booth (vagy hogy írják a nevét) meg Dr. House, vagy Jason Statham, ilyenek. DE ŐK SE ÚGY, HOGY MAJD ÖSSZE FOGOK VELÜK HÁZASODNI!!! Csak látom, hogy jóképűek, tudom, hogy a létezésemről se tudnak.

Én vagyok a furcsa, vagy az osztálytársaim?


2012. nov. 1. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem múlt el. Ma is ez a korosztály tetszik. Csak hát közben én is idősebb lettem. :)
2012. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
HANGSÚLYOZOM 12 évesen igen is apakomplexus egy olyan férfiakat szeretni aki az apjuk lehetne.
2012. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem biztos.

Elképzelhető, hogy szimplán csak a férfias férfiak tetszenek neki. És hát az ilyenekből nemigen van az ő korosztályában, figyelembe véve a nemi érés törvényszerűségeit.

2012. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor lehet apakomplexus, ha 20 évesen is a 40-es fazonok jönnek majd be neki.

12 évesen csak gyermeki rajongás szerű, azzal elegyítve, hogy most próbálgatja a majdani női szerepét (már "nagylány" akar lenni).

2012. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az meg viszonyítás kérdése, kit-mit értsünk férfias férfin. Nekem a felsoroltak inkább szimplán "öreg férfi" kategóriába esnek.


De kultúránk bizonyos sajátossága, hogy az "öregséget" a férfiassággal, érettséggel, a fiatalságot a nőiességgel mossa össze részben.

2012. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!