Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a vékony lányok az ideálok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a vékony lányok az ideálok?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.Szép arcom van,de a testem nem tökéletes,sőt..van mellem,lapos a hasam,de a combjaim vastagok.160 cm vagyok.

Úgy veszem észre,hogy a fiúk többségének a vékony lányok tetszenek,sőt a vékony lányok nézik a teltebbeket.

Ez miért van ? Eddig úgy voltam velem,hogy a természetesség hódit..de már rá kellett jönnöm,hogy tényleg ez nem a teltebbek világa : kb. ilyen alakom van :

[link]


2012. nov. 1. 12:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
azon gondolkozom,hogy lefényképezzem-e magam
2012. nov. 1. 13:29
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
Az igazi férfiak a kerek formákat szeretik csontokkal csak a kutyák játszanak.
2012. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem fényképezd le magad, mert Kim pont hogy elég nagy férfiideál... Lehet hogy nem jól látod magadat, de ha tényleg olyan alakod van mint Kimnek, akkor tuti hogy nem a külsőddel van a gond.
2012. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem találok normális férfit / fiút..egyszerűen nem megy..
2012. nov. 1. 13:46
 15/18 anonim ***** válasza:

de kérdezőő! én ismerkednék veled

25f

2012. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem találsz normális fiút, mert nem olyat keresel. Csak a legjóképűbbeket veszed észre, náluk pedig nagy a konkurencia.
2012. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jó persze, olyan alakod van, mint Kim Kardashiannak. Akkor nyolcfele állna a farka minden férfinek tőled.
2012. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

miért nem teszel fel egy képet arc nélkül. Arról biztos,h senki nem ismer fel és mi meg többet tudnánk mondani.


Am. nem értek veled igazán egyet. Ha egy lánynak jó testi adottságai vannak és erre jön egy pár kiló plusz, az egyálalán nem zavaró.


De ha egy lánynak rossz testi adottságai vannak az lehet akármilyen vékony, attól még nem fog jol kinézni. Hány olyan vékony lány van, aki mégis ugy néz ki mint egy görcs? Sok... elég megnézni a strandon.

A vékonyság nem egyenlő jó testtel/alakkal.

2012. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!