Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy Én értelmezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy Én értelmezem rosszul?

Figyelt kérdés
A Ti olvasatotokban mit jelent a "laza,tartós kapcsolat"?
2012. nov. 1. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak bäszni örökké érzelem nélkül
2012. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hosszabb ideig tartó kapcsolat, rendszeres találkozókkal, de nincs benne túl sok kötődés.
2012. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szeretném kérni benneteket,hogy nemet is írjatok!
2012. nov. 1. 15:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Csak szex, de nem egyéjszakás, hanem rendszeres.

F

2012. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor,hogy jellemeznétek azt röviden,hogy társat keres valaki,de együttélés nélkül?
2012. nov. 1. 16:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Fugg valakitol 24 F
2012. nov. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem függ senkitől csak most léptem ki egy rossz házasságból.

Társat keresek,de nem szeretnék együtt élni Vele.

2012. nov. 6. 10:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Tartós kapcsolat tehát szeretjük egymást...de nem élünk együtt, nem találkozunk mindennap és akkor megyünk külön bulizni amikor kedvünk tartja!

22/L

2012. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a laza tartós kapcsolat azt jelenti, hogy tartósan van kivel szexelned, de ez nem jelenti, hogy hűséget fogadsz. Tehát közben másokkal is szexelhetsz, szakításkor meg nincs hiszti, mert előre le volt szögezve, hogy laza a kapcsolat. Inkább egy férfiből nézem ki, hogy ilyesmit akar.

21/L

2012. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Gondolom a 8-as válaszoló nő,mert én is erre gondoltam.

Szerintem is a férfiak vágynak olyan laza,tartós kapcsolatra ami csak a szexről szól!

2012. nov. 15. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!