Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalta a legjobb haveromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta a legjobb haveromat a barátnője, míg ő kórházban fekszik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy én biztos infóból tudom,hogy a nő megcsalta a haveromat.Még hozzá a a saját lakásában!

Kórházban fekszik most,és így a házát a barátnője lakja.

Csak azonban,járt hozzá a szeretője.

Ezt biztos elfogom mondani neki szerintem,de azt megvárom míg felépül.Elmondjam biztos?

Mert ő egy nagyon jó ember,egy igazi társ,mindenki szereti,csak egy ilyen r1bancot fogott ki akit nem érdekli csak,az hogy mindennap dughasson,az nem számít neki,hogy a párja bent fekszik infúzióra kötve...áhh nem is ragozom tovább, nagyon ideges vagyok!

A haverom még csak 21 éves,szóval fiatal...Nem fogm engedni,hogy egy ilyen ember mellett élje le az életét..De ahogy ismerem, ha ezt megtudja,akkor úgy kihajítja mindenestül,hogy az nem igaz!

El kell mondanom neki majd,igaz?


2012. nov. 1. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha jót akarsz a barátodnak, akkor el kell mondanod neki. Óvd meg egy ilyen utolsó rib@nctól!
2012. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp!!! eLŐSZÖR IS, MENNYIRE BIZTOS AZ AZ INFO? oTT VOLTÁL? Szerintem a lánnyal kéne előbb beszélned, és a reakciójából úgyis tudni fogod, hogy mit kell tenned. A pletyka az is marad, a barátod szívét összetöröd, és el is veszted a barátságát. Valamelyik reggel hallottam egy okosat a MusicFm rádióban. A haver titokban lefotózta a barátja csaját, ahogy mással csókolózik, kinyomtatta, és névtelenül bedobta a postaládájába. A ribi ki lett rúgva, és a barátság is megmaradt.
2012. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Csak akkor mondd el, ha tuti, hogy megcsalták!
2012. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem a te dolgod, ne cinálj semmit.
2012. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátod helyében lennél, te szeretnéd tudni? Megköszönnéd neki, hogy elmondta, vagy vége lenne a barátságotoknak? Cselekedj aszerint, amit te elvárnál tőle egy ilyen helyzetben!
2012. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!