Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek milyen dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek milyen dolog a lányok részéréről, hogy mindig ezt mondják a nem vonzó kinézetű pasiknak, hogy majd csak találsz valakit, ne keseredj el? Ez ilyen elterelés?

Figyelt kérdés
Tehát bárkit keress, csak engem ne, hiába nincs pasim, de soha az életben nem jönnék veled össze. Amikor pedig lépten nyomon minden lány ezt mondja az előnytelen külsejű pasiknak, akkor a legrosszabbra kell gondolni? Vagyis nagy esély a magányra?
2012. nov. 1. 16:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek, akik nem ezt mondják. De ez olyan, hogy vigasztalják a ronda pasikat, holott ők is tudják, hogy ilyen ábrázattal kb annyi az esélye a barátnőre, mint Győzikének a Nobel díjra (bocsi Győzi).
2012. nov. 1. 16:55
 2/15 anonim ***** válasza:

Győzikétől ne kérj bocsánatot, jó ideig nem fog internetezni...

Amúgy a szépség relatív (Tudom, ez jó elcsépelt szöveg, de így van.) Szóval lehet, te is találsz majd egy olyan lányt, aki így fog szeretni, ahogy vagy. Meg most amúgy is, jobb lenne, ha a képedbe vágná, hogy ronda vagy?

2012. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Utolsó ezen behaltam.A börtönbe télleg nincs net amugy?:D
2012. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

De bizony, ez az elterelés. Nagyon jól látod. Utána a következő, a rá következő, és az azután következő is ezt fogja mondani. Gyakorlatilag ez egy nem annyira kegyetlen módja az elutasításnak. Talán még hálásak is lehetnénk nekik ezért, mert van annyi empátia bennük, hogy nem akarnak még belerúgni az elutasítástól így is padlót fogott emberbe. Persze, akadnak kivételek, akik kegyetlen módon megmondják, hogy "veled akkor se, ha te lennél az utolsó férfi a földön." De ő bennük meg az őszinteséget kell tisztelni.

Ha előnytelen az arcformád, esetleg még alacsony is vagy hozzá, csinálhatsz te bármit, nem ér semmit. Persze, így is lehet barátnőd, de nagyon nagy mázli kell hozzá.

2012. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, elterelés. Nekem is szokták mondani, pedig tudják h ronda vagyok, és azt is valszeg sejtik, h emiatt esélytelen, de nem akarnak megbántani.

Egyébként győzike csak felfüggesztettet kapott, neki szabad adót csalni.

2012. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Itt nálunk egyik polgármester 200 ezer ft ot csalt el, mert kelepcébe csalták (aki szintén polgármester akart lenni és így állt rajta bosszút) és 2 év börtönre vágták el. Bezzeg Győzi 25 millióval nem számolt el és csak felfüggesztettet kapott. Hol itt az igazság? Aki celeb annak ezt is elnézik?
2012. nov. 1. 17:47
 7/15 A kérdező kommentje:
Előnytelen az arcom, de jó a testem, alacsony sem vagyok 176 cm. De úgy fest csak akkor lehet jó csajom, ha veszek egy nagy kéglit meg egy 5 milliós autót. Akkor máshogy állnak hozzám majd, igaz akkor sem magamért fognak szeretni, hanem a pénzemért, de engem nem érdekel, csak legyen végre csajom.
2012. nov. 1. 17:50
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez sem igaz...

A pénz sem számít én már csak tudom mert nekem elég sok van, de mégsem szeretnek a lányok pedig még csak nem is vagyok csúnya

2012. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert 100%-osan antiszoc vagy. Ha gazdag vagy és te kerested a te agyaddal, két kezeddel akkor tudod értékelni és ezáltal bevonzod a lányokat is, ha ronda avagy ha nem. Ha pedig ronda sem vagy, akkor valamit irtó rosszul csinálsz. Félsz a lányoktól és nem vagy magabiztos. Oda kell menni és meg kell markolni a cicijeit, ha pofán vág akkor még egyszer, de így érezni fogja, hogy férfi vagy és komoly pasi.
2012. nov. 1. 18:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Aha amúgy mondhatni egy állat vagyok a nőkkel lehet ez a gond. Kicsit frusztráló néha hogy egy társososában én vagyok az aki irányít és mégis a lány vmi csicskára megy végül aki 1 normális mondatot nem mondott ki,de elvileg nagyon helyes :)
2012. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!