Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 évesen, tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen, tapasztalatlan fejjel nyugodtan feladhatom azt a reményemet, hogy leszek nővel valaha?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 10:57
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Ha már én nem tudok felszedni senkit, mert teljesen béna vagyok. :D
2012. nov. 2. 11:08
 12/28 anonim ***** válasza:

Hát, csak van benned valami, amivel megkedvelteted magad egy-két csajjal, amúgy meg mindenkinek megvan valahol a párja, csak keresni kell. Én se vagyok olyan nagyon nagy dumás, de a csajok kihozzák belőlem. Mondjuk a szótlanoktól, meg a nevetni nem képesektől semmin (fapofáktól) és az életuntaktól mentsen meg a világ. :D

Mondjuk van akinek, a csendesek jönnek be és akik semminek nem örülnek, és sosem jókedvűek. Különbözőek vagyunk. A pénzre visszatérve, a fene egye meg azt, aki a pénzért szeret valakit, bár a világ már próbál nagyon arról szólni, hogy annyit ér az ember amennyi vagyona van. Sajnos.

2012. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Hát, felszedtek, de csak kalandnak kellettem, semmi többre. Szóval nem olyan mesébe illő találkozás volt ez...:)

De nekem ez is hihetetlen előrelépés volt.

Tudod, ez sokkal korábban nem is tudott volna megtörténni, mert a fiatal csajok egyszerűen nem kezdenek veled, ha lúzer vagy, mert más "értékek" számítanak nekik. Az én koromban már elég volt, hogy őszinte vagyok. Értesz?

2012. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Számomra álom az is, hogy valakinek csupán kaland céljából kelljek. Már csak ezért is csodálkozok, hogy téged felszedtek, mert kalandra szüzeket a nők nem szoktak bevállalni.
2012. nov. 2. 11:15
 15/28 anonim ***** válasza:

Hát, én is meglepődtem, hidd el. De úgy látszik, hogy van akinek ez jön be.

Egyébként az lehet, hogy az én koromban sokat csalódtak már a lányok a csajozni jól tudó tökös srácokban.

De igazából nem próbálom megérteni, csak hálát adok a sorsnak, hogy kegyes volt hozzám egyszer.

2012. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Hole Hunter ***** válasza:
Sokkal jobb itt siránkozni, ahelyett, hogy végre megpróbálnál pasi lenni?...
2012. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Mi okoz problémát?
2012. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Pasi lenni? Hogyan, ha csak fizikailag vagyok az kb.? Ennyi elcseszett év után hogy bírnék úgy viselkedni szerinted?
2012. nov. 2. 12:04
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Ingyen valszeg sose fog összejönni. Ha 24 évesen szűz vagy, akkor csúnya vagy, és nem is fogsz kelleni senkinek pont emiatt a két dolog miatt. De ne add fel, inkább menj prostihoz, az még olcsóbb is, mint egy barátnő!
2012. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Hát de mégis miért ne lennél pasi?

Talán szépen kelj fel reggel, moss fogat, borotválkozz meg, öltözz fel, menj az utcára és mosolyogj, majd beszélgess.


Nehogymár ez problémát okozzon :)

2012. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!