Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 évesen, tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen, tapasztalatlan fejjel nyugodtan feladhatom azt a reményemet, hogy leszek nővel valaha?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 10:57
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
59%os megmondta az igazat, csúmnya vagyok, és valószínűleg az egyik legcsúnyább a földön. Nem így lenne, már megerőszakolt volna egy nő.
2012. nov. 2. 12:08
 22/28 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb baromságot még nem hallottam :)
2012. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Miért baromság? Csúnya és szűz. Ez a két dolog okozza a vesztemet.
2012. nov. 2. 12:11
 24/28 A kérdező kommentje:
Hiába szoktam fogat mosni, hiába borotválkozok, mégis gusztustalanul ronda lehetek, ha nem voltam nővel.
2012. nov. 2. 12:15
 25/28 anonim ***** válasza:

Vagy csak béna.

Nekem mondjuk mindegy, úgy fogod fel és csinálod a dolgod, ahogy akarod.

És felőlem az 59%-osnak is hihetsz, aki megjegyzem évek óta minden kérdésre ezt a választ adja, ha ez a kérdés akkor is, ha nem, akkor is. Kb. 100 ezerszer elmondták neki, hogy fejezze be, de nem érdekli, én is figyelmen kívül hagyom már. Szóval a te dolgod, hogy ki véleményére adsz és hogyan éled a mindennapjaidat, felőlem szűz is maradhatsz.

2012. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem biztos az, hogy ronda vagy. Én sem lehetek az nagyon, ha felszedett az a csaj 27 évesen. Ő sem volt ronda, sőt... Álmomban nem gondoltam volna, hogy kellhetek egy ilyen csajnak, és mégis. Biztosan nem feküdt volna le velem, ha undorodik tőlem...

Lehet, hogy "csak" töketlen, meg béna vagy, mint én. És azon elvileg lehet változtatni. De hogy hogyan, azt ne tőlem kérdezd...:)

2012. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással igen add fel! jobb nem erőltetni míg ilyen sz@rnak gondolod magadat.
2012. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ugye most ez csak vicc, hogy "már rég megerőszakolt volna egy nő"??!!! Te most komolyan azt várod h megerőszakoljon egy nő? EMBER!!! Mozdulj már meg! Senki nem fog hozzád oda menni hogy hmm gyere cica d.gjál meg! Ebben biztos lehetsz!
2012. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!