Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek, hogy elveszítettem.

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot féléve, elég bensőséges kapcsolat alakult ki köztünk, de nem éreztem, hogy érdekelném őt, így hát összejöttem egy régebbi ismerősömmel.

Erre ő nagyon berágott és hónapok óta jóformán nem is beszéltünk semmit. Hiába kértem tőle bocsánatot, annyit mondott, hogy nem tud mit kezdeni a bocsánatkérésemmel.


2012. nov. 2. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, jól sejted, elveszítetted. ebbe törődj bele és kész. összejöttél mással, akkor ez van. megtetted a bocsánatkérést, neki nem kell, akkor hagyd békén.
2012. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És tényleg úgy akartad közelebb hozni magadhoz, hogy máshoz mentél? Lol. Legközelebb ne a hormonok vezéreljenek.
2012. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy akartam, de nem hittem, hogy ez lesz.
2012. nov. 2. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtad? :) Érdekes.
2012. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hanariko ***** válasza:
Én megértelek. Ha nem érezted hogy érdekelnéd, minek nyomultál volna tovább?
2012. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tetovált lány válasza:
Sajnos olyan világot élünk hogy a fiúk félénkek és nekünk kell kezdeményezni,ahogy érzékeltem egy ideje ez van! Nem mindig mutatják ki mit éreznek a másik iránt nehogy ő ne érezze azt és akkor ki lesznek nevetve,szerintem ettől félnek nagyon sokszor az elején! Neked kellett volna nagylánynak lenni és a kellő pillanatba meg kellett volna értetni vele hogy te többet érzel iránta mint barátság,vagy többet szeretnél vagy hasonló! És még ha vissza is utasít...de legalább le van tisztázva hogy akkor CSAK ÉS CSAKIS barátság lehet köztetek,és akkor már egy pici idő elteltével lehetett volna barátod! Nyilván azért van besértődve mert ő is többet érzett barátságnál! De mivel mind ketten nyuszik voltatok..így lehet elcsesztétek! De ha akaratos vagy és minden áron beszélni akarsz vele és ezt elmagyarázni hogy mit miért hogyan? lehet még nem késő!!! :) Sok sikert hozzá!
2012. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én sem barátkén tekintettem rá akkor......
2012. nov. 6. 15:33
 8/9 Tetovált lány válasza:
Azért kellett volna lehet neked lépned!
2012. nov. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez a hajó elment!
2012. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!