Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Félek elveszítette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek elveszítettem örökre!

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy fiúval. (Egy igen zárkózott, otthon ülős, kicsit különc embert képzeljetek el. ) Elkezdtünk beszélgetni, aranyos volt, de valami már az elejétől fogva nem stimmelt. Pl. Megbeszéltük, hogy találkozunk, ő meg aznap lemondta. De végülis találkozgattunk rendszeresen (amikor ráért és nem dolgozott), max 1-2x egy héten 1 hónapon keresztül. Nagyon udvarias, figyelmes volt velem mikor együtt voltunk, de aztán napokra eltűnt utána. Persze nekem ez rögtön furcsa kezdett lenni, hogy pl hétvégén sem ér rá, napokig fel sem hív. Elkezdtem gyanakodni, hogy biztos vmi másik csaj van a dologban, vagy egyszerűen csak nem kellek neki eléggé. (Más magyarázat mi lehet ugye? ) Mondtam neki, hogy beszélni szeretnék vele, hogy lehet nem kellene erőltetni ezt a dolgot közöttünk. És hát szerintem itt rontottam el a dolgokat. :( Elmondta, hogy neki gondjai vannak otthon és az a legfontosabb számára, hogy minél előbb találjon egy másik munkát, mert a jelenlegit utálja és elköltözzön otthonról és hogy sajnálja de ennyit tud nekem most nyújtani, de később jobb lesz a helyzete (lehet fél év de lehet egy év múlva), rajtam múlik szeretném-e így ezt vagy sem. Én erre csak annyit mondtam, hogy nem tudom és ezzel vége lett köztünk. Egy hét szünet után rájöttem, hogy nekem kell így ahogy van és várnék is rá. Annyira bánom, hogy nem ezt mondtam neki egy hete. :( Most mit csináljak? Mondjam el neki most, hogy mit érzek hátha nem késő? Vagy felejtsem el? Próbálok józanon gondolkodni, hogy ha kellenék neki, harcolna értem. De lehet, hogy ez a személyiségéből fakad, hogy eléggé magába burkolózó, nem túl beszédes. Ti mit tennétek a helyemben?
2010. dec. 7. 22:14
 1/4 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele és mondd el neki az érzéseidet, hidd el ez a legtisztább! Biztos azért nem keres mert van más baja is otthon. De tudnia kell h rád számíthat ezentúl!:)
2010. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele! Mivel ilyen visszahúzódó típus mindenképp Neked kell lépni.
2010. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen mikor vége lett, mondtam neki, hogy úgyis fogunk beszélni egymással nem? Ő is mondta, hogy persze. És így is van, de főként én keresem, nem ő engem. Pl. msnen is én írok rá igaz válaszol és nem csak pár szóban, hanem rendesen elbeszélgetünk, meg hívtam egyik nap, nem vette föl, de visszahívott, hogy miujs. Viszont magától nem keres. Ott akarok lenni mellette most is barátként is akár, mert látszik rajta, hogy vmi frusztrálja. De "levakarhatatlan" semmiképp sem szeretnék lenni....
2010. dec. 7. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy neked Ő kell! Hajrá:)
2010. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!