Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk srácok, ti miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk srácok, ti miért vagytok azok? Miért nem mertek lépni?

Figyelt kérdés

Biztos vannak okok, amik miatt visszahúzódóbbak lettek egyesek, de valóban annyira fájó egy első lépést megtenni? Még ha nem is sikerül, de próbálkozni a következőért?


Szimplán érdeklődés, nem szemrehányás. Ki milyen okok miatt nem mer kezdeményezni a kapcsolatokhoz? Sokszor a külső lebecsmérlése a fő ok, de most vonatkoztassunk el ettől, inkább múltbéli dolgokra vagyok kíváncsi, vajon ott történt-e valami, ami lefaragta az önbizalmakat.


2012. nov. 2. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Iskolában kiközösítettek, barátaim cserben hagytak, párkapcsolat kialakításakor visszautasítottak. Ez elég ok, hogy féljek bármiféle kezdeményezéstől.
2012. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Eddig csak csalódtam a lányokban, vissza utasítottak, lemondták a külsőmet ahelyett hogy megismertek volna. Kb. ez elég ok. 15/f
2012. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 taylortimothymatthew ***** válasza:

Ugyan úgy vagyok mint az első hozzászóló.


20 /F

2012. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3szó (legtöbbször) sok pofára esés
2012. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 taylortimothymatthew ***** válasza:
Sok elutasítás. És a finom NEM választ megmondva inkább finoman küld el a p*csába.
2012. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nemtudom mikor akarnak tőlem valamit.

Mikor azthittem , a lányról, hogy tetszem, akkor csak azt kaptam " egyszer találsz valakit, csak nem engem" . Meg mindenkitől.

Nem kezdek senkinél, mikor kezdek valamit érezni és reménykedni , higy talán, akkor ejtenek a legcsúnyábban pofára. Ami ettől mégrosszabb.

2012. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyannyira megnőttek irányunkban az elvárások, hogy azoknak nagy többségünk egyszerűen nem tud megfelelni. Ha valaki netán szeret(ne) akkor szeressen olyannak amilyen vagyok és ne várja el, hogy kénye-kedve szerint változzak.
2012. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Engem csak ki akartak készíteni az osztályból..Jól bevertem az arcukat,utána nem volt hlyéskedés.

Lányokat nem ütnék meg,szerintem annyira nem vagyok állat!

De az biztos,hogy ha valaki rákényszerít biztos,hogy szétverem.

Múltkor a kocsmában hárman akartak megverni,valamiért nem jött össze nekik.Jól be voltak b*szva...Sok idióta!

Szóval állajatok ki magatokért, ne legyetek gyengék érzelmileg,mert különben eltaposnak.Én tudom milyen a padlón lenni,és milyen a reflektor fényben leni.van egy kis különbség.

Mindig magadat okold a rosszért és ne mást!

Na szóval.Fel a fejjel,és irány lépést tartani :)

Jobbak is vagytok ennél.

2012. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A múlt nagyban befolyásolja a félénkséget. Nekem például roppant előnytelen a külsőm, nem volt még olyan társaság, amibe be tudtam volna illeszkedni, az iskolában kiközösített voltam, barátaim nem voltak, akikről azt hittem, hogy azok, ők is bántottak, sokszor válogatott módszerekkel. Az emberek eddig mindig csak kihasználtak, és rengeteg elutasítást kaptam.
2012. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
lehet hogy hülyén hangzik..de engem az idegesít h kicsi vagyok(magasság)..de már leszarom..ebben a ki**szott világban mindenki csak nyafog!
2012. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!