Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar hívni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar hívni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik, és most "nyaralni" van. Szerintem ő sem közömbös irántam, de egyelőre csak barátok vagyunk. Mikor elutazott, azt mondta, hogy "minden nap hívni foglak." Ehhez képest nem hívott, én megcsörgettem szerdán, és aztán pár óra múlva hívott. Mondjuk több, mint 10 percet beszélgettünk :) Ma is és tegnap is csörgettem, de eddig nem jelentkezett. Hagytam egy sms-t is neki, amit utólag bánok, mivel biztos nagyon rámenős voltam... Ő egyébként sem egy telefonos-gépes srác, ha értitek mire gondolok, nem szeret telefonálni, személyesen szeret beszélgetni. De megígérte, és így nekem egy kicsit rosszul esik... :/ Szerintetek hagyjam?
2012. nov. 2. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, ha jól érzi magát, nem neked fog telefonálgatni. Ennyire "érdekled" ezer szerint...
2012. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!